Jste čarodějnice?

Jestliže jste se narodila matce čarodějce a svoje schopnosti před vámi netajila, máte v tomto případě jasno. Jak je všeobecně známo, čarodějné nadání se dědí. Také se mohlo stát, že jste v sobě čarodějku objevila již dávno, a proto na pochybách být nemůžete. Pro ty, co si jisté nejsou, nebo se narodily jako osmé dítě osmého syna a nedopatřením zdědily mágovskou hůl, ale přesto váhají, zda přísluší k čarodějkám, tu máme jednoduchý test. Není-li určeno jinak, má každá odpověď ANO hodnotu jednoho bodu:

 

Hat-icon1. Jste žena, nebo se alespoň ženou cítíte být?
(Pakliže odpovídáte ANO hned v tomto prvním bodě, má vaše ANO hodnotu 5 bodů.)

 2. Máte kočku, nebo jiné vhodné zvíře např.: had, žába, netopýr?
(Žádné z uvedených zvířat se jako mazlíček nepočítá, pokud se nalézá v sušeném, nebo naloženém stavu ve vaší kuchyni. V tomto případě ale není pochyb, že jste čarodějnice, a náš test je pro vás tedy zbytečný.)

3. Máte ve své kuchyni více jak deset druhů koření nebo ingredience zmíněné v bodu 2.?
(Zelený pepř, černý pepř, bílý pepř a červený pepř je stále jenom pepř, a tudíž se počítá jako jeden druh. Pokud si potrpíte na více variant jednoho druhu koření, vaše odpověď musí být NE, protože to značí, že jste pouze gurmán.)

4. Máte na okně, či jiném světlu blízkém místě nádobu s rostoucími bylinkami?

5. Víte, k čemu je dobré Vraní oko?

6. Vlastníte kotlík jakékoli velikosti, nebo alespoň rendlík zvící velikosti prádelního hrnce?

7. Nosíte brýle?
(Pakliže většina vašich odpovědí byla doposud NE, omlouváme se vám, zřejmě jste jen knihomol, nebo trpíte vrozenou oční vadou.)

8. Nalézá se ve vašem šatníku větší množství černých oděvů?
(Pokud jste příznivcem stylu Gothic, věnujte prosím větší pozornost ostatním otázkám.)

9. Máte celoročně potřebu nosit nějakou pokrývku hlavy?
(Pokud nosíte špičatý klobouk, má vaše ANO hodnotu 3 body. Pokud nosíte šátek nebo burku, je pro vás tato odpověď zavádějící, ale pravděpodobnost vašeho nadání se ukáže v ostatních bodech našeho testu.)

10. Vlastníte koště, smeták nebo mop či jiné podobné zařízení s násadou?

11. Ovládáte Hlavologii?
(Pro toho, kdo nezná knižní ságu Úžasná Zeměplocha pana Terryho Pratchetta, a tím pádem neví, co tento termín znamená, tu máme vysvětlení pojmu. Pokud dokážete svými slovy a jemnými pobídkami zmanipulovat osobu nebo osoby, aby vykonaly přesně to, co po nich chcete – jste mistrem Hlavologie,)

12. Nachází se na vašem těle mateřská znaménka a pihy?
(Historický vývoj ukázal, že tato znamení jsou nezvratitelným důkazem čarodějnictví.)

13. Jste žena, nebo se alespoň ženou cítíte být?
(Přesně tak, to už tu bylo. Jenže tento fakt je natolik důležitý a podstatný pro určování čarodějnických vloh, že musí být opět zmíněn. Odpověď ANO má i v tomto případě hodnotu 5 bodů.)

 


Vyhodnocení testu:

Méně než 11 bodů:
Ne, opravdu nejste čarodějnice a čarodějnictví ve vás nedřímá ani v latentním stavu. Ale nezoufejte! Pravděpodobně jste muž a zájem o čarodějnictví můžete podpořit vhodným sňatkem se ženou či dívkou, která projde naším testem s vyšším bodovým ohodnocením než vy. Pokud už ženatý jste, prověřte svůj protějšek a můžete pak bádat spolu.
Pokud jste však muž, čarodějnice nenávidíte, a přesto sem strkáte nos za účelem nabytí vědomostí, jak čarodějnici vypátrat, vězte, že tyto řádky jsou začarované a vaše nenávist po jejich přečtení na vás seslala kletbu! Její účinky poznáte záhy!

Více než 11 bodů:
Gratulujeme a vítejte do našeho středu! Jestliže je vaše skóre nízké, doporučujeme, abyste si prošla znovu celý test a brala ho jako návod, jak své vlohy umocnit. Taktéž pomůže časté setkávání s příslušnicemi stejného druhu, případně úzké studium čarodějných věd s osobou blízkou.
Pročítání knih s čarodějnou a podobně tajemnou atmosférou taktéž vřele doporučujeme, ba i v četbě shledáváme nutnost, jak své nadání vycizelovat. Čtěte sestry, čtěte!

23 bodů:
Jste mistryní svého oboru a každá čarodějka vás pozdraví s posvátnou úctou, pokud vás na první pohled pozná. Proto noste viditelná znamení, jako je právě váš oblíbený špičatý klobouk, nebo velký stříbrný medailon. Černá kočka na rameni, nebo alespoň na krempě klobouku zavěšený netopýr není špatnou volbou. Nechť vám zdraví slouží a pro své bezpečí nevycházejte raději koncem dubna z domu. Byla by to pro nás velká ztráta. Případné veselí a společnost vám vynahradíme při jiné příležitosti.