Tad Williams: Srdce ztraceného

Nakladatelství Laser vydalo fantasy román Srdce ztraceného Tada Williamse. Návrat do světa legendární trilogie Vzpomínka, Trn a Žal je příběhem o hrdinství a konci věcí, které se zdály být věčné.

 

ANOTACE:
Srdce ztraceného se odehrává necelého půl roku po událostech popsaných v knize Věž zeleného anděla. Ineluki, Král bouří, je poražen a jeho spojenci Nornové prchají na daleký sever do své legendární ledové pevnosti. V patách jim je vévoda Isgri,mur a hrstka rimmersgardských vojáků. Jejich cílem je zničit nornskou moc a definitivně odstranit jejich hrozbu. Ovšem jakkoliv Nornové ztratili na své dávné moci a slávě, zahnaní do kouta se nehodlají vzdát bez boje. Návrat do světa legendární trilogie Vzpomínka, Trn a Žal je příběhem o hrdinství a konci věcí, které se zdály být věčné.

 

O AUTOROVI:
Tad Williams se narodil v USA roku 1957 jako Robert Paul Williams. Své jméno Tad přijal za své až ve své autorské dráze.
Než se začal naplno věnovat psaní, vystřídal několik zaměstnání: rockový zpěvák, prodavač bot, televizní moderátor, ilustrátor, pojišťovací agent, rozhlasový redaktor a technický redaktor u Applu.
Se svou sérií Vzpomínka, Trn a Žal se dostal na žebříčky bestsellerů.
Tad Williams prohlásil, že není spokojen s většinou fantasy ság následujících po Tolkienovi a dokázal, že dovede napsat velké dílo.
V síni slávy žánru fantasy má své místo jisté.

 

BESEDA A AUTOGRAMIÁDA NA SVĚTĚ KNIHY 10. KVĚTNA 2019
Beseda s autorem
se koná na Světě knihy 10. května od 12 hodin ve Velkém sále. Od 13 hodin bude na stánku Euromedia následovat autogramiáda! FB události.

 

INFO O KNIZE:
Vydá: Laser, květen 2019
Překlad: Petr Kotrle
Vazba: pevná
Počet stran: 248
Cena: 279 Kč