Bitten

Televizní stanice SYFY vypustila první promo a plakát k chystanému vlkodlačímu televiznímu seriálu Bitten v hlavní roli s Laurou Vandervoort (Smallville). Premiéra je plánována na leden 2014.

Bitten_PosterSeriál je založen na knihách kanadské autorky Kelley Armstrong Women Of The Otherworld o jediné vlkodlačici na světě. Vzhledem k velkému množství podobně laděných seriálů (Upíří deníky, Vlčí mládě, Cena za lidskost…) možná bude mít Bitten problém získat si své diváky, ale promo vypadá podle mě hodně dobře.

Oficiální synopse:
Elena Michaels (Laura Vandervoort) strávila většinu svého dětství v pěstounské péči a vždy toužila po „normálním“ životě. Domnívala se, že by ho mohla prožít se svým přítelem Claytonem Danversem (Greyston Holt). Ale tajemství, které před ní skrýval, změní její život navždy. Po jednom kousnutí se Elena musí naučit přežít ve smečce vlkodlaků. Stále však touží po normálním životě, a tak se odstěhuje do Toronta, kde si najde práci jako fotografka a najde si i nového přítele Philipa (Paul Green). Elena před ním skrývá svou vlkodlačí podstatu. Když se však v Stonehavenu, který byl domovem smečky po generace, začínají množit mrtvá těla, Elena je polapena mezi dva světy a dvě lásky. Z povinnosti se vrací do Stonehavenu a nabízí podporu Claytonovu otci a vůdci smečky Jeremymu Danversovi (Greg Bryk). Když už je ale jednou zpátky, uvědomuje si, že se nezastaví před ničím, aby bránila a chránila svou smečku.

Zdroj: syfy.com, thehollywoodnews.com