Upíří polibky 1: Pokrevní příbuzní

Máte rádi mangu? Chtěli byste v ní vidět i upíry? Pak sáhněte po novém komiksovém počinu nakladatelství Zoner Press. Na své si sice přijdou především mladší dívky, ale ani my starší nemusíme hned zanevřít a třeba zkusit alespoň první díl.

Upíří polibky 1: Pokrevní příbuzní

Autorka: Ellen Schreiberová

Vydal: Zoner Press (2008)

Cena: 119 Kč

Poznámka: První díl komiksu o gotičce Raven a jejím upířím příteli.

 

Úplně poslední věc, kterou Raven a její upíří přítel Alexander potřebují, je další překážka v jejich nočním vztahu – ale na obzoru se vznáší velký problém, když Raven s Alexandrem objeví čtyři čerstvě vykopané hroby s prázdnými rakvemi uvnitř. Když se na liduprázdném Dullsvillském hřbitově usadí parta upírů, Alexander zjistí, že tuhle nesourodou bandu vede jeho vlastní upíří bratranec, Claude Sterling. Šokující zjištění! Claude a jeho děsivá parta pro pár představuje jen další problémy, zvlášť když je Raven potká za denního světla na úplně posledním místě, které by ji napadlo. Co by mohl Claude a jeho vetřelci chtít – nebo hledat – v Dullsville?

 

Seznamte se s Raven Madisonovou:

Okázalá černá rtěnka, černý lak na nehty a ostrý vtip. Raven je outsider na konzervativní Dullsvillské střední škole. Zvědavá a nebojácná, postaví se nejen pomlouvačným dívkám, ale i děsivějším, ohavným stvořením noci. Ravenino největší přání se splnilo – schází se se skutečným upírem. Jediný problém je, že aby jej viděla, musí čekat do západu slunce, a musí držet jeho pravou identitu v tajnosti.