The Originals – knižní trilogie

The Originals se dočkají i knižní podoby, a to rovnou celé trilogie. Ta se soustředí na historii rodiny Mikaelsonových, bude vyprávět o jejich tajemstvích, krvavých dobrodružstvích a vášnivých aférách.

Knihy vyjdou v anglickém originále postupně v prvním pololetí roku 2015. Na knihách spolupracovala výkonná producentka a scenáristka seriálu Julie Plec.

 

The Originals 1: The Rise
Po příjezdu do New Orleans v roce 1722 upíří sourozenci doufají, že unikli nebezpečné minulosti. Ale když se Klaus zamiluje do nesprávné ženy, Elijah se snaží vytvořit nový domov a Rebeka infiltruje tábor lidských vojáků při hledání spojenců, dá se do pohybu řetězec událostí, které by mohly jejich nový život zničit.
Vyjde: únor 2015

 

 

 

 

 

The Originals 2: The Loss
Klaus, Elijah a Rebeka se konečně zmocnili vlády nad New Orleans. Vytrhli ho z rukou čarodějnic a vlkodlaků, kteří město dříve nazývali domovem. Aby však Klaus získal to, po čem touží nejvíc, musí důvěřovat čarodějnici, v jejíž moci je uvalit prokletí na celou jeho rodinu.
Vyjde: duben 2015

 

 

 

 

Originals_Resurrection

 

 

 

The Originals 3: The Resurrection
Mikaelsonovi jsou odhodláni si udržet New Orleans navždy. Zatímco je Elijah poblázněný krásnou čarodějkou a Rebeka hledá klíč k nesmrtelnosti jejich rodiny, otěže vlády jsou v Klausových rukou. Jeho touha po pomstě a moci může rodinu navždy rozdělit.
Vyjde: červen 2015

 

 

 

Zdroj: vampirediaries.alloyentertainment.com