Tři otázky o Zerbrowském

A je tu čtvrtý díl otázek o významných postavách série o Anitě Blakeové. Tentokrát se podíváme na jednu z oblíbených vedlejších postav, na seržanta Zerbrowského.

Zerbrowski

 

Jak se Zerbrowski jmenuje křestním jménem?

Je mi líto, ale tohle tajemství si ještě nějakou dobu nechá pro sebe. Ale jemu samotnému se jeho jméno vůbec nelíbí.

Zerbrowski je nyní už seržant, postupuje na kariérním žebříčku, ale pořád mívá ty své sarkastické poznámky a pořád pomáhá Anitě s vyšetřováním pro Místní oddělení pro supernaturální trestné činy.

 

Kdy zas uvidíme jeho rodinu?

V povídce Dancing Zerbrowski pozval Anitu domů na grilovačku pro kolegy z oddělení, takže tam jsme mohli jeho rodinu vidět.

Během let jsem i já chtěla znovu potkat Zerbrowského, jeho manželku Katie i jejich děti, ale v románech na to pořád nezbýval čas.

Dancing jsem napsala, protože jsem ho chtěla vidět v jeho domově. Chtěla jsem potkat jeho děti, ne jen o nich slyšet mezi řečí. Zerbrowski i Katie se vždy postavili za Anitu, kdykoli slyšeli kteréhokoli z policistů nebo jejich manželek pronášet poznámky a soudy o tom, že si Anita vzala jako doprovod Micaha a Nathaniela zároveň. Měli s sebou i čtyřletého Matthewa, kterého hlídali. Vidět Anitu, jak zápasí s péčí o malé dítě na sešlosti plné dětí a rodičů, byla zábava.

 

Kdy Zerbrowski znovu dostane v románech výraznější roli?

Právě v Dead Ice, kdy bude Anitě pomáhat s případem zdivočelých zombie a zlotřilých nekromantů.

 

Zdroj: blog LKH