Seriál Witches of East End (Čarodějky z East Endu)

Melissa de la Cruz si určitě nemůže stěžovat, že její knihy nemají úspěch. Neuplynuly ani dva roky od vydání knihy Čarodějky z East Endu a filmaři se rozhodli natočit televizní seriál o třech členkách Beauchampovy rodiny.
Witching_Hour
Knižní série o čarodějkách z malého městečka North Hampton  na nejvýchodnějším výběžku Long Islandu zatím čítá v originále pouze tři díly (čeští čtenáři se mohou právě těšit na druhý) a recenzi na ten první si můžete přečíst zde.

Freya, Ingrid i jejich matka Joanna ukrávají své magické nadání, ale věci vezmou nečekaný obrat, když se jedna z dcer zasnoubí s místním boháčem Dashem. Zároveň ji však přitahuje jeho problematický bratr Killian. Joannu navštívá její sestra Wendy, kterou už dlouho neviděla, a varuje ji, že se stane něco, co navždy změní osudy Beauchampovy rodiny. Přiměje Joannu, aby prozradila svým dcerám, že jsou nesmrtelné čarodějky s velkou mocí. Idylický život v malém městě se obrácí vzhůru nohama, protože pradávný nepřítel má v úmysluBeauchampovic rodinu zničit.

Witches_East_End

Plán prvního vysílání: 6. října 2013
Televizní stanice: Lifetime
Původní název: Witches of East End
První řada: 10 epizod
Scénář: Melissa de la Cruz, Maggie Friedman
Obsazení: Julia Ormond (Joanna), Jenna Dewan-Tatum (Freya), Rachel Boston (Ingrid), Glenne Headly (Penelope Gardiner), Patrick Heusinger (Dash Gardiner), Nicholas Gonzalez (Anthony Torcoletti), Mädchen Amick (Wendy), Daniel DiTomasso(Killian Gardiner)

Web: http://www.mylifetime.com/shows/witches-of-east-end
Facebook: https://www.facebook.com/WitchesofEastEnd