V prosincové Pevnosti připlouvá Aquaman i Lovci monster (PR)

Se zaťatými žábrami a s trojzubcem v ploutvi se na zteč vydává jeden velký rybí fešák, kterému hodně fandíme. Společně s Aquamanem, ale nejen s ním, Pevnost vplouvá do podzimu!!!

Většina něžnějšího pohlaví může začít jásat, protože Jason Momoa kromě vln oceánů v novém AQUAMANOVI rozbouří i svoji úctyhodnou muskulaturu, a to ve jménu boje za člověčí chásku. Jeho urozená šupinatost je ale pouze jedním z mnoha hostů nového vydání Pevnosti.

Stejně tak si představíme i dlouho očekávané SMRTELNÉ STROJE od Petera Jacksona a vykonáme i cestu do minulosti a přítomnosti za ROBINEM HOODEM.

A pokud znáte LOVCE MONSTER, vězte, že na ně čeká jejich dosud nejnáročnější soupeř, nakrknutý prastarý bůh žijící ve vlastní dimenzi. Anebo byste si raději přáli zažehnout HOŘÍCÍ KŘÍŽ s Dianou Gabaldonovou?

Když už jsme u té literatury, šlágrem se bezesporu stane i rozmáchlý román sci-fi klasika Frederika Pohla NA KONCI ČASU anebo fungl nová postapo antologie VE STÍNU APOKALYPSY od pevnostních stálic Leoše Kyši a Borise Hokra.

A na JIDÁŠE si počíhejte, pouze pokud máte dost silný kufr na ketchumovské horory, které mohou přicházet s běžným životem.

Mimochodem, máme nového profíka, jímž se stal Oskar Fuchs a z povídkové sekce vezmou vaši imaginaci šturmem Miro Švercel a Vojtěch Mička.

A komiksovou sekci opanovali CONAN Z CIMMERIE a LOVEC ČARODĚJNIC a nacistů alias Hellboy, zatímco Míla Linc si při mytí oken rozpomněl na THURNA DEFENSTRÁTORA a slavný rok 1618.

Ale ani to není vše. FÉNIXCON, FOR GAMES, všechno máme. A rádi se o to podělíme.

Taková už je Pevnost, pouze váš průvodce fantastickými světy!!!

 

Knižní přílohou prosincového čísla je špionážní thriller z bombardovaného Londýna Rozkazy z Berlína Simona Tolkiena.

 

Časopis Pevnost 12/2018
www.pevnost.cz
www.facebook.com/CasopisPevnost