Veronika Fiedlerová se představuje duchařskou detektivkou Pozdravy záhrobí (PR)

Veronika Fiedlerová má za sebou úspěšné publikování povídky Kozlí pramen v časopise Pevnost. V roce 2019 vyhrála soutěž Rokle šeré smrti. Autorka se ale konečně představuje ve větším formátu, a to rovnou třistapadesátistránkovým románem Pozdravy záhrobí, kde umně spojuje prvky detektivky, fantasy a hororu.

Benedikt Klausner je na první pohled obyčejný vyšetřovatel pojistných událostí. Chce vědět, co se stalo a ujistit se, že máte dostat peníze. Anebo naopak zjistit, proč je dostat nemáte. Jen ty jeho metody nejsou tak obvyklé. Kromě toho, že je na místě schopen zjistit, co se skutečně stalo, jako kdyby si promítal film s událostmi minulými, má ještě mnoho známých. Pod zemí. Ano, Benedikt Klausner vídá mrtvé lidi.

Co se stane ve chvíli, kdy se Benediktův osud zkříží s intrikami místního bosse, který chce kasírovat peníze za smrt své ženy? A jak to dopadne ve chvíli, kdy není ani na záhrobí spolehnutí? Dočtete se v dalším českém románu z českého prostředí, který pro vás nakladatelství Golden Dog připravilo.

Prostřednictvím knihy Pozdravy záhrobí může zavítat do dalších zákoutí strašidelné literatury. Tato zákoutí jsou tentokrát přístupnější čtenářům, nemají primárně zhnusit nebo znechutit, ale mohou přivodit příjemné mrazení. Tohle je kniha, která je vhodná i mládeži. Více méně. Záhrobí vás zdraví a láká k sobě.

Knihu můžete také zakoupit v rámci předplatného, které nakladatelství Golden Dog nově nabízí. Součástí předplatného jsou tři knihy – všechny podepsané autorem – které vyjdou v první polovině roku 2021 a čtenář je vždy dostane na adresu, kterou zadal. Na tři knihy tak stačí jedna objednávka a není nutné žádné další klikání. Předplatné je možné objednávat zde.

 

INFO O KNIZE:
Nakladatelství: Golden Dog
Datum vydání: 26. dubna 2021
Obálka a ilustrace: Diego Quiňones
Vazba: brožovaná
Počet stran: 356
Cena: 349 Kč