Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

Pro silné žaludky, otrlé diváky, milovníky lesbického porna a hluboce béčkových filmů Popron připravil opravdu nevšední pohled na legendu o Čachtické paní. Otázkou je, zda si oněch 150 Kč raději neušetřit na daleko povedenější Jakubiskovu verzi. K dostání na novinových stáncích.

Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

Kanada/Česko, 2008, 67 min

Anglický název: Blood Countess

V prodeji na DVD od: 1.9.2008

Cena: 150 Kč

Režie: Lloyd A. Simandl

Hrají: Andrea Němcová, Sabina Barne, Lenka Drásová, Dana Koppová, Deny Moor, Dominika Jandlová, Adéla Ostrodická, Markéta Kudrejová, Eliška Mašková, Lucie Vitoslavská, Naďa Viněcká, Kristina Uhrinová, Jana Janeková, Lenka Krajíčková, Michaela Fichtnerová, Zuzana Švubová, Micheala Dufková, Stanislav Veselý, Jiří Holec

 
Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních… Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně.

V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny.