Soutěž o Zběsilost krve – vyhodnocení

Nakladatelství Baronet nám věnovalo do soutěže paranormální romanci Zběsilost krve z upíří série Odkaz černé dýky J. R. Ward. Soutěž včera skončila. Ke komu kniha poputuje?

Anotace:
Upíří aristokrat Peyton se domnívá, že našel dokonalou partnerku – dokud se nezamiluje do jiné. A když jeho ukvapené rozhodnutí v boji s nepřítelem ohrozí život jiné cvičenky, musí se Peyton smířit s myšlenkou, že jeho budoucnost i srdce patří ve skutečnosti té druhé.
Novo má jakožto žena ve výcvikovém programu Bratrstva černé dýky pocit, že je nezbytné stále se přede všemi prosazovat – a nestojí o rozptylování v podobě lásky. Když se ale ukáže, že Peyton zdaleka není jen bohatý playboy, musí se konečně vyrovnat s tragédií, která ji zlomila na duši a uzavřela ji před láskou.
Zatímco ti dva zápolí s Novinou minulostí a Peytonovou přítomností, musí se i jiný pár potýkat s erotickým vztahem, který je bezprecedentní – a možná i skandální.
Saxton, který utrpěl zklamání v lásce, v sobě nalézá hlubokou náklonnost k Ruhnovi, novému členu domácnosti. Bude však i druhý muž ochotný zabývat se jejich vztahem? Nebo uzavře svou mysl i srdce před tím, co může být pravá láska… a připraví tím Saxtona o všechno?

 

Soutěžní otázky:
1) Kolikátým dílem série Odkaz černé dýky je kniha Zběsilost krve?
2) Jaký je původní (anglický) název této knihy?
3) Uveďte aspoň dvě další série od J. R. Ward, které nakladatelství Baronet vydává či vydávalo.

 

Správné odpovědi:
1) třetí
2) Blood Fury
3) Bratrstvo černé dýky, Králové bourbonu, Padlí andělé, Nezapomenutelná

 

Do soutěže přišlo celkem 41 odpovědí, téměř všechny správné.

Vylosována byla: E. Malíková z Prahy 10

Blahopřejeme.