Připravte čtečky, mobily či PCčka … velké pecky přichází! (PR)

Elektronické knihy nejsou novinkou, ale úplnou novinkou jsou pro dnešek parádní slevy na Palmknihy.cz. Vybrané e-knihy z žánru sci-fi a fantasy teď budou celý týden v akci – od 23.4. až do čarodejnic (30.4.)!

 

Palmknihy_Akce_poster

 

Tipy na doplnění zásoby čtení jsou opravdu rozmanité … od Pilcha, Heteši, Šlechty přes Salvatoreho, Butchera až k Breuksové či Neomillnerové. Celá akční nabídka je zde: http://www.palmknihy.cz/akce-a-slevy/pecky-ze-sci-fi-a-fantasy-za-super-cenu.html

Vybrali jsme ze seznamu třeba Děti Jidášovy. Upíři, kteří víc koušou, než se zamilovávají z pera německého bestselleristy Heitze.

Pro milovníky fantasy třeba Krále orků, jednoho z nejslavnějších fantasy hrdinů Drizzt Do’Urden, který je zpět v novém dobrodružství.

Navíc v akci jsou i 3 e-knihy ke čtení ZDARMA. Tyto tituly jsou pro všechny, kteří se zaregistrují na www.palmknihy.cz, bez nutnosti platby či zadání kreditky.
Nesnáze v čase, Petr Vyhlídka
Flotila Země, Patrick Zandl
Mise, která musela selhat, Shigor Birdman

My se těšíme na další příběhy upírů, čarodějek, elfů a všech dobyvatelů světa. Zkuste si jen představit nerušený víkend se zásobou nových knih.