Soutěž o Dračí doupě II – vyhodnocení

Internetové knihkupectví Knihcentrum.cz nám věnovalo do soutěže průvodce fantasy hrou Dračí doupě II. Soutěž včera skončila, a tak tu máme správné odpovědi a jméno výherce.

logo_KNIHCENTRUM

Anotace:
Draci_DoupeIIDračí doupě je nejrozšířenější a nejznámější hra na hrdiny, ve které všichni končí jako vítězové a nikdo neodchází poražený.
Cílem totiž není vyhrát, ale pobavit se a společně prožít příběh. V Dračím doupěti se budete vžívat do rolí postav z dávných ság a pověstí. Spolu se svými přáteli se stanete udatnými reky a dobrodruhy, budete procházet cizími světy a prožívat neuvěřitelná dobrodružství.
Dračí doupě není karetní ani desková hra, vše se odehrává jen ve fantazii hráčů. Stačí vám tedy pouze kus papíru, tužka, několik obyčejných kostek a tento průvodce hrou. Hrát Dračí doupě můžete kdykoliv a kdekoliv – v pokoji u stolu, ve vlaku na sedadle, o přestávce ve škole nebo v lese u táboráku.
Jeden z hráčů se ujme role Průvodce hrou. Pro ostatní hráče připraví zápletku – záhadu, kterou by si přáli rozluštit, hrdinský úkol, který pro ně bude výzvou nebo třeba nebezpečí, jemuž se nečekaně ocitnou tváří v tvář. Zbývající hráči si vymyslí postavy, které chtějí ve hře představovat.
Kdo nikdy nehrál žádnou hru na hrdiny, nemůže to pochopit a nemůže tomu uvěřit. Zbývá jediná možnost: zkusit projít Dračím doupětem a zažít vše na vlastní kůži.

Soutěžní otázky:
1) Které nakladatelství vydává hru na hrdiny Dračí doupě?
2) V kterém roce hra Dračí doupě II vyšla?

Správné odpovědi:
1) Altar
2) 2011

Do soutěže přišlo celkem 47 odpovědí, většina správných.
Vylosována byla: K. Štěrbová ze Smiřic
Blahopřejeme.