Soutěž o mangu Upíří polibky: Hřbitovní hry – vyhodnocení

Manga Upíří polibky: Hřbitovní hry z pera Ellen Schreiber volně navazuje na předchozí trilogii Pokrevní příbuzní. Autorka napsala také románovou trilogii Upíří polibky. Vše vyšlo v nakladatelství Zoner Press. A o mangu Upíří polibky – Hřbitovní hry jsme minulý týden soutěžili. Jak soutěž dopadla a kdo se může těšit na výhru?

Schreiber_HrbitovniAnotace:
Už jste viděli gotickou Popelku? Ne? Tak to si rozhodně nenechte ujít mangu Upíří polibky: Hřbitovní hry. Oblíbená gotička Raven se vrací a s ní i její milý, upír Alexander, všichni spolužáci a obyvatelé městečka Dullsville. A o dobrodružství i srandu nebude nouze ani tentokrát.

Alexander totiž není jediný upír, který v městečku přebývá… ovšem je asi jediný, jenž nemá nějaké postranní úmysly. Raven přítomnost ostatních upírů vrtá hlavou, ale protože se u ní na škole nacvičuje muzikál o Popelce, nemá na nic čas, ani na Alexandera. S přicházející premiérou se blíží i vyvrcholení nekalých plánů ostatních upírů. Stihnou je Raven s Alexandrem prokouknout a zastavit dříve, než spadne opona?

Soutěžní otázka:
Pod jakými českými názvy vyšly jednotlivé díly románové trilogie Ellen Schreiber Upíří polibky?
Správná odpověď: Počátek, Rakve lásky, Město upírů

Do soutěže přišlo celkem 22 odpovědí, většina správných.

Vylosována byla a na knihu se může těšit: V. Zíbarová z Jirkova.

Blahopřejeme!