NightCon na Festivalu fantazie 2013

Drazí příznivci hororu a všeho, co k tomu patří. Jak jste si již určitě všimli, blíží se další Festival fantazie. Mnozí z vás si jistě říkají, že je ještě času dost, ale dva měsíce uplynou jako voda, a než se nadějeme, bude tu další krvavá lázeň v podobě již tradičního NightConu, který se bude konat 1.-7. 7. 2013.

NightCon_letacek_small

Jelikož jsme se jako vedoucí osvědčili, budeme se o vás, stejně jako na PragoFFestu, starat my, Kuchy a Porty. Nemusíte se tedy bát, že by byl NightCon ve špatných rukou. Tentokrát na nás bude dohlížet dokonce i bývalá vedoucí Antrey, která se přijede podívat až z daleké Anglie na to, co provádíme s její linií.

Opět se můžete těšit na velmi kvalitní program, který si kromě nás připraví nejen naši věrní přednášející, ale uvidíme zde i nové tváře. Čeká vás mnoho nových přednášek, ale i opakování úspěšných pořadů z let minulých, především pak z posledního PragoFFestu.

50 ShadesTěšit se tedy můžete například na přednáškový skvost, kterým není nic jiného než Scénické předčítání 50 Shades of Grey, nebo na neméně úspěšnou přednášku o první a zřejmě i poslední slovenské satanistické kapele pro děti. O tom, že je Pentagramček opravdu jedinečná a kvalitní kapela, svědčí i to, že rozezpíval téměř celé publikum.

Pokud vás však více než zpěv láká gastronomie, také si přijdete na své. S vařečkou v ruce jedné a Kuchařkou pro upíry v ruce druhé vám předvedeme náš kuchařský um, na který je i Babica krátký.

Komu by se z nějakého důvodu nezalíbily tyto bestsellery, nemusí hned klesat na mysli. Samozřejmě bude připraven program i z mnoha jiných soudků. Letos se v rámci NightConu představí již tradiční sublinie – TwilightCon a SlayerCon.

Nesmí chybět ani program o Hunger Games, novinka z minulého roku. Na své si však přijdou milovníci jakékoli oblasti temných žánrů, ať už v podobě knižní, filmové, seriálové, nebo i herní. Rozhodně nás neminou fenomény dnešní doby i časů minulých.

Kucharka_upiryNa Festivalu fantazie také proběhne slavnostní vyhlášení ankety „Zlaté varle“. Jedná se o zvolení nejlepší přednášky NightConu na PragoFFestu. Pokud jste ještě nehlasovali, můžete tak stále učinit na naší facebookové stránce. Tímto však anketa nekončí. Na Festivalu fantazie bude probíhat další kolo, v kterém nás ovšem čeká několik změn. Tou největší bude zavedení několika kategorií, ve kterých si svého favorita mezi přednáškami můžete zvolit. Tak si nezapomeňte všímat pořadů, které vás ohromí natolik, že budete mít chuť jim dát svůj hlas.

Pokud už se nemůžete dočkat festivalového programu, nemusíte pouze nečinně přihlížet. Jako vždy máte možnost přihlásit vlastní přednášku. Rozhodně nevadí, že jste ještě na NightConu nepřednášeli, pokud máte kvalitní nápad a umíte ho dobře zpracovat tak, aby zaujal i ostatní, neváhejte a dejte nám vědět. Nabídky programu buď posílejte e-mailem, nebo můžete své pořady rovnou přihlásit v systému AMBER.

Těšíme se na vás na Festivalu fantazie!