Gabriella Poole: Temná akademie

Kdo může být vyvoleným? Jen ten, kdo navštěvuje Temnou akademii!
Všem fanouškům fantasy přináší Nakladatelství Fragment další dávku dobrodružství a napětí. Již dnes se na pultech knihkupců objeví titul Temná akademie ‒ Vyvolení.  Za zdmi tak trochu jiné školy jsou ukryta děsivá tajemství a pobyt v těchto místech může být životu nebezpečný…

Pokud jste příznivci napínavých a tajemných příběhů, pak je nová fantasy série o Darkově akademii to pravé pro vás. Za zdmi této zvláštní školy se totiž skrývá mnoho děsivých tajemství.

Autorka Gabriella Poole vypráví příběh americké studentky Cassie, která se na Darkovu akademii dostane díky stipendiu pro zahraniční studenty. Z Ameriky odjíždí do Paříže, kde má škola své sídlo pro následující semestr. Sídlo školy se v pravidelných intervalech mění, vždy jde ale o atraktivní a krásná místa. Cassie po příjezdu na první pohled zjišťuje, že jde o zvláštní akademii, kde studují jen bohatí a pohlední lidé.

Tajemství Darkovy akademie střeží skupinka výjimečných studentů, kteří si říkají „Vyvolení“. Kdo jsou a proč právě oni stojí v čele akademie? Jaká tajemství se snaží chránit?

Anotace:
Darkova akademie je škola jako žádná jiná! Každý semestr se stěhuje na nějaké nové úžasné místo a studují tu jen neuvěřitelně krásní a inteligentní mladí lidé. A čím více se toho nová zahraniční studentka Cassie Bellová o Akademii dozvídá, tím je zvědavější…

Jaká zlověstná tajemství střeží Vyvolení – skupina vybraných studentů, kteří se od nezasvěcených drží dál? Kdo je tajemný cizinec, který se v noci potuluje po chodbách? A co se doopravdy stalo před rokem, kdy tu za záhadných okolností zemřela studentka?

Cassie zjišťuje, že vědět málo je sice nebezpečné, ale vědět příliš mnoho ji může zabít.

Vydal: Fragment; březen 2012
115×183 mm, brož., 256 str., 199 Kč
Pro čtenáře od 13 let