Soutěž s Fragmentem

Nakladatelství Fragment se věnuje literatuře pro děti a mládež a chystá další upírskou sérii, o jejíž první díl Deník úúúplně obyčejného upíra – Moje super rodinka si můžete zasoutěžit.

Anotace: I nemrtví mají city! Nesnesitelně vtipný deník jednoho (ne)obyčejného upíra.
Jmenuji se Nigel Mullet. V upíra jsem se proměnil, když mi bylo patnáct. V tomhle věku už zůstanu napořád, takže musím trávit věčnost bojem s akné, mutujícím hlasem a svou neobratností při balení holek…Trápí mě mé zoufalé pokusy o upoutání pozornosti mé životní lásky Chloe. Tak rád bych zabořil špičáky do jejího krku… Jsem mrtvý už víc než osmdesát let a přitom jsem ještě ani jednou neměl holku! A do toho musím neustále řešit mé neskonale trapné upírské rodiče, kteří se pokoušejí pít krev mým kamarádům.

Soutěžní otázky:

1) Kterou z těchto sérií od L. J. Smith nakladatelství Fragment nevydává?
a) Temné vize
b) Upíří deníky
c) Tajný kruh

2) Jak se nazývá dystopická trilogie, kterou vydává Fragment a jejíž první díl si koncem března 2012 odbude filmovou premiéru?
a) Hunger Games
b) Percy Jackson
c) Eragon

3) Který z těchto hrdinů není upír?
a) Oliver Nocturno
b) Percy Jackson
c) Stefan Salvatore

4) Upíři jak známo rádi chodí na střední. Kterou z těchto sérií chystá k vydání nakladatelství Fragment?
a) Temná akademie
b) Vampýrská akademie
c) Akademie Evernight

5) Fragment vydává sérii pro děti Upíří ségry, jak se hlavní hrdinky jmenují?
a) Elena a Jelena
b) Daka a Silvania
c) Darina a Arizona

Odpovědi na soutěžní otázky posílejte do 11. 3. 2012 na e-mail soutez@deti-noci.cz, do předmětu napište "soutěž Fragment" a nezapomeňte uvést své jméno a adresu, kam vám knihu v případě výhry máme zaslat. Omlouváme se, ale z důvodu výše poštovného do zahraničí rozesíláme knihy jen na území České republiky. Ze správných odpovědí bude vylosován jeden výherce.