Moje knihovnička – Sevia

S mojí láskou ke knížkám mě napadlo vyžádat od všech redaktorů fotku knihoven či poliček s oblíbenými (upířími/vlkodlačími) knihami. Docela by mě zajímalo, jak vypadají knihovny ostatních. Sama čtu víc a víc e-booků a bojím se, že za pár let už žádné knihovny prostě nebudou třeba.

Asi nejreprezentativnější část z mých knižních poliček. Rozhodně obsahuje nejvíc upířin na jednom místě. Nejstarší tu bude Sapkowského Zaklínač hned vlevo nahoře. O mnoho hůř jde rozeznat draculovská série Jenny Nowak vpravo, jako kompletu si jí ale cením nejvíc. Spodní řada je mnohem různorodější, na pohled mě docela mrzí Tina Salo. Svádím boj, buď zvítězí touha po jednotných obálkách a přikoupím si nová vydání, anebo ne.

Dvě knížky, které jsem sháněla opravdu velmi, velmi dlouho a nakonec je dostala jako dárek, o to víc si jich cením.
Když nad tím přemýšlím, málokterou knížku čtu znovu celou víckrát, ale ty od Anne Rice si občas vezmu do ruky a pročítám oblíbené pasáže, tu bych z ruky nedala.

Krev a zlato a Ať vejde ten pravý, dvě knížky, které z poličky vytáhnu a listuji v nich asi nejčastěji, do stejné kategorie pak spadá i mimo upíří Asylum od Emilie Autumn.