NightCon 2011

Festival fantazie se kvapem blíží a my bychom vás rádi pozvali na jeho hororovou linii NightCon, která se koná v Chotěboři ve dnech 2. – 8. 7. 2011.

NightCon je pokračovatelem úspěšné linie VampCon, která svým programem na téma upíři a vlkodlaci přispívala k rozšíření zaměření Festivalu fantazie od roku 2008. Letos jsme se rozhodli trochu rozšířit své pole působnosti a zaměřit se na horor obecně a vše, co se k němu vztahuje – upíři, vlkodlaci, zombies, démoni, magie a další s tím spjatá témata. Také jsme v NightConu spojili několik dříve na FFku působících linií – VampCon, TwilightCon, DozorCon a hororovou Studnu.

Program bude letos opět nabitý, a to také proto, že se na jeho tvorbě podílí i již zmíněný TwilightCon zaštítěný týmem webu Intoxicated, který si pro své návštěvníky připravil dva dny plné přednášek na téma ságy Stmívání. Na co dalšího se můžete těšit?

S projektem Děti noci připravujeme velkou párty v pravém hororovém stylu. Budete se bavit, až vám bude tuhnout krev v žilách! Tak si to nenechte ujít.

Nově také chystáme několik přednášek o metalové hudbě, těšit se můžete například na Nightwish nebo Within Temptation. Chybět nebudou ani soutěže o ceny.

Pokud pořád váháte, zda na NightCon či Festival fantazie jet, a to hlavně z finančních důvodů, nabízíme vám jako motivaci volnou vstupenku na dva dny! Jak ji získat? Jednoduše – stačí do 20. 5. odpovědět na pět jednoduchých otázek:

1) Kolikátý ročník NightConu se bude letos na Festivalu fantazie konat?
2) Jak se jmenuje film od režisérky Stmívání, který můžeme od 11.3. vidět v kinech a v němž si hlavní roli zahrála okatá Amanda Seyfried?
3) Jak se jmenuje nejnovější kniha spisovatelky Jenny Nowak?
4) Jaké další linie uvidíte v rámci NightConu na FF?
5) Kolik bylo Garymu Oldmanovi let, když ztvárnil roli knížete Draculy ve stejnojmenném filmu F. F. Copolly?

Své odpovědi posílejte na e-mail antrey@deti-noci.cz, jako předmět zprávy uveďte „NightCon soutěž“

Více informací o linii NightCon, jakožto i celém Festivalu fantazie naleznete na stránkách nightcon.deti-noci.cz.

Těšíme se na vás!

Klára „Antrey“ Valentová
vedoucí linie