BRATRSTVO LUNY křtí nové 2CD

Bratrstvo Luny s ustálenou sestavou speciálních hostů, špičkových muzikantů české a tentokrát i norské rockové scény přichází se zbrusu novým albem LA LOBA ANTE PORTAS. Křest se odehraje v den vydání alba 5. 5. 2011 ve Futurum music baru v Praze, jeho kmotrem bude spisovatel, cestovatel, veliký znalec a milovník vlků Jaroslav Monte Kvasnica.

Gothic rockoví trubadúři přicházejí s mnohem tvrdším soundem, než tomu bylo u předchozí nahrávky GOETHIT, ale úbytku melodičnosti ani ztráty mrazivé poetiky se fanoušci kapely bát nemusí.
Hudební producent a bubeník kapely Tomáš Kobdzey Kašpar vysvětluje: „Gothic-rockový styl či žánr nová deska významně přesahuje ve všech svých výrazových složkách, v tom osobně coby hudebník vidím největší posun a klad. Věřím, že má šanci zaujmout nejen fanoušky gotického hudebního světa, ale i ostatní posluchače“.
R.X.Thámo dodává: „Album je věnováno památce lidí a vlků, kterým zamýšlená i nezamýšlená zlovůle jiných zastavila tlukot srdce dříve, než stačili naplnit svůj život. Nahráli jsme album, ze kterého bude mrazit…“.

Album vychází v podobě luxusního digibooku a obsahuje 2CD nosiče. Hudební fajnšmekři a sběratelé jistě ocení umělecky ztvárněný 36 stránkový booklet znovu z dílny Jaromíra Deathera Bezruče.

Křest ve Futurum music baru bude jediným koncertem kapely v České republice v letošním roce.

24.7. 2011 vystoupí kapela na legendárním polském dark independent festivalu na hradě Bólkow CASTLE PARTY.

Track-list:
CD1 La Loba Ante Portas
1.Amnesia
2.Misionář smrti
3.Když lekníny tiše se zhoupnou…
4.Jáma a kyvadlo
5.Bílé Karpaty
6.La Loba Ante Portas
7.Srdce, které prošlo popelem
8.Továrny na smrt Auschwitz-Birkenau
9.Quo vadis, Domine?

CD2 bonus singl Signum Diabolicum
1. Signum Diabolicum
2. Fantasmagorie (re-recorded version)

Poslechněte si čtyři nové písně z novinkového alba
na www.bandzone.cz/bratrstvoluny