Being Human – 3. řada

Being Human, seriálový hit stanice BBC Three o přátelích ze sféry nadpřirozena, kteří se snaží vést běžný život navzdory svému neobvyklému "postižení", je zpět. Premiéra prvního dílu třetí řady je 23.1.2011.

"Třetí série je jedinečná příležitost, protože nám dovoluje vzít všechny nejlepší kousky ze série první i druhé," říká scénárista Toby Whithouse. "Z první série jsme převzali prvek domáckosti a silné příběhy se silnými vedlejšími postavami. Druhá série měla mnohem větší epický a ambiciózní záběr. Třetí série nám umožňuje oboje zkombinovat."

Když diváci spatří přátele na začátku nové série, čeká je pár změn. Vlkodlačí pár George (Russel Tovey) a Nina (Sinead Keenan) a upír Mitchell (Aidan Turner) opustili svůj milovaný dům v Bristolu a hledají nový dům k pronájmu v Barry ve Welsu. Jsou také bez svého ducha – Annie (Lenora Crichlow) uvízla v očistci a zoufale se snaží uniknout.

Bylo obtížné opustit Bristol, protože byl důležitou součástí první i druhé série. Ale nová lokace sérii osvěžila a pomohla příběhu.

"Naší starostí bylo, aby se stěhování z Bristolu a ztráta toho známého růžového domu nestaly zhoubou seriálu, ale zjistili jsme, že to seriál oživilo," vysvětluje Whithouse.

"Umožnilo nám to sérii zčerstva nakopnout a nažhavit, a také nám to nabídlo víc možností, než jsme si představovali."

George, Nina a Mitchell nechávají vzpomínku na milovaný dům za sebou a usazují se v novém domě – kýčovitý hotýlek nazvaný Honolulu Heights, který nabízí mnoho výhod pro své nadpřirozené obyvatele – pro příklad velký sklep poskytující bezpečné a chráněné vybavení pro úplňkové noci.

Celý článek si můžete přečíst zde