L. J. Smith – nová trilogie Upířích deníků…

Autorka Upířích deníků oznámila na svém blogu název nové trilogie – The Hunters.
(info z blogu autorky z 23.9.2010)

"Předpokládám, že je to proto, že hlavní postavy půjdou společně na univerzitu, kde potkají nové postavy a budou řešit nové záhady, jak magické, tak další.

Nevzpomínám si, že by to někdo navrhoval, ale dostala jsem spoustu emailů a má asistentka je na dovolené. Takže pokud někdo napsal a navrhoval "Hunter", "Hunters" nebo něco podobného, dejte mi vědět a já zkontroluji váš email a pak vám pošlu podepsanou knihu podle vašeho výběru.

Musím poděkovat všem, kteří se toho zúčastnili, některé návrhy byly skvělé a možná je použiji, když to dovolíte, pro jednotlivé knihy v budoucnosti. Opravdu si cením všech návrhů, které se řadily na škále od hodně odvážných až po úplně "high fantasy". Jsem pyšná, že mí čtenáři mají tak obrovskou představivost.

Jak se budou jmenovat jednotlivé knihy? Pokud se něco nezmění, tak to bude Phantom, který by měl vyjít v létě 2011, Moonsong a Eternity. Datum vydání upřesním, až ho budu vědět od svého vydavatele.

Mezitím vyjdou brožovaně Stefan"s Diaries. Ty se budou vázat k seriálu, zpátky z doby občanské války. Žádný z nich nebudu psát já, ale mohou vám pomoci… no, zahnat žízeň po nových Upířích denících."

Zdroj: http://ljanesmith.blogspot.com/
Překlad: Renča