Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické 2

První díl si řízl pěknou ostudu a na ČSFD dostal mizerných 6%.  Jestli tohle nejsou dostatečně pádné argumenty, proč netočit dál, pak už nevím. Ovšem producenti to nejspíš viděli jinak, a tak světlo světa spatřilo pokračování pod názvem Vzpoura začíná.

Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické 2: Vzpoura začíná

ČR/Kanada, 2008

Cena: 199 Kč

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Bičování a mučení mladých dívek, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních. Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé šlechtičně.

V druhém příběhu dospívající a velmi ovlivnitelná Alžběta, pod dohledem tety Kláry, prožije své "probuzení" k celoživotní vášni pro sexuální moc a zvrhlosti vyúsťující až v samotné vraždy. Vzpoura proti dobovým konvencím a mravům začíná!

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny.