Žena s labutí připlula (PR)

Pozor! Právě vrcholí předplatitelská kampaň! Podpořte zajímavý ediční počin, který si opakovaně vysloužil nominaci na Cenu ASFFH. Čtvrtým svazkem Žena s labutí se celý projekt antologie povídek českých a slovenských autorek fantastiky završil, tak si ho nenechte ujít!

Ženu s labutí si nyní můžete pořídit dříve, než dorazí na pulty knihkupectví, a navíc si k tomu vybrat i bonus (nebo bonusy) z pestré nabídky Nakladatelství Fortna.

Kromě dárků s motivem labutě (přívěsky na klíče, náhrdelníky či záložky) jsou k mání i předměty, které vyrobily samy autorky (náramky, dekorační předměty, hodiny, záložky, kravaty, těžítka), či jejich dříve vydaná díla (romány, sbírky povídek, komiksy) a další nezbytné maličkosti…

Neříkejte, že by se vám nehodila elegantní krabička na kompletní sadu výkladových karet! Neumravnil by kácející se knížky na polici nenápadný rozdělovník s labutí šíjí? Nebo vám udělá větší radost výtisk podepsaný autorkami? Tak neváhejte a mrkněte se do e-shopu. Uvidíte, že se tam najde pro každého něco!

Čtvrtý svazek antologie opět obsahuje 13 povídek reprezentujících žánrovou pestrost literární fantastiky (klasická, historická, městská, humoristická fantasy, sci-fi, alternativní historie, postapo, aj.) a zároveň zobrazujících schopnost hrdinek a hrdinů ctít především lásku, harmonii a krásu! Na koho se můžete těšit? Tady je výčet autorek a jistě si mezi nimi najdete tu svou:

Eva Hauserová: Vlčí tvář
Zuzana Hartmanová: Kruhy na hladině
Sanča Fülle: El Instigator
Emma Surdu: Labutí kámen
Anna Olejárová: Krakeniáda
Lenka Hnízdilová: Mezi světy
Veronika Salášková: Kožešina a hůl
Petra Štarková: Havraní rapsodie
Monika Kandriková: Ponechajte si
Dagmar Lachmanová: V pasti
Kristýna Sněgoňová: O lidech a nelidech
Radmila Tomšů: Za chyby se platí
Jana Plauchová: Po oblakoch nikto nechodí obutý

Další info o knize, video, náhled podoby karet a ukázky z povídek najdete zde: efortna.cz/zena-s-labuti-priplouva/

Zuzana Hloušková