Audiokniha: Exorcista: Souboj s ďáblem

Audiovydavatelství Walker & Volf vydalo audioknihu Exorcista – Souboj s ďáblem, mysteriózní thriller, který vás doslova pohltí. A nepustí. Napsal William Peter Blatty. Fantasticky namluvili Jiří Klem a Jitka Moučková.

 

Vykopávky starobylých hrobek v Iráku končí. Muž, jenž se na nich podílel, ví, že vedle vzácných památek spatřilo světlo světa také zlo od úsvitu věků ohrožující lidstvo. Už jednou se s ním střetl a málem za to zaplatil životem…

Ale později se začne odvíjet další, snad ještě hrůznější příběh.

Dívka Regan má příznaky záhadné nemoci. Chodí ve spánku po domě, kolem ní se přemísťují těžké kusy nábytku, a aby toho nebylo málo, levituje nad postelí a její tvář se mění k nepoznání. Lékaři a psychiatři s hrozivou „nemocí“ postupně prohrávají. Avšak v této chvíli boj o duše všech zúčastněných teprve začíná!

Strhující příběh plný napětí, mystiky a děsu je považovaný za nejdramatičtější horor všech dob od vydání „Draculy“ Brama Stokera. Stejného úspěchu jako román mezi čtenáři si dobyl i stejnojmenný film u diváků. (U nás „Vymítač ďábla“). Scénář k filmu napsal sám autor knihy a obdržel za něj Oscara.

 

INFO O AUDIOKNIZE:
Vydal: Walker a Volf, duben 2018
Čte: Jiří Klem a Jitka Moučková
Překlad: Hana Parkánová – Whitton
Formát: MP3
Délka: 12 hodin, 1 minuta
Cena: 259 Kč (v e-shopu www.walkeravolf.cz za 199 Kč)