Soutěž o S kůží na trh – vyhodnocení

Minulý týden jste s námi mohli soutěžit o sedmnáctý příběh Anity Blakeové – román S kůží na trh, odehrávající se v Městě hříchu. Ukázku najdete zde a vybrané citáty zde. Soutěž včera skončila. Ke komu kniha poputuje?

 

Anotace:
„Některé věci vám poznamenají duši, ne léty, ale krví, bolestí a tím, že zaprodáváte části sebe, jen abyste dostali ty grázly. Až se nakonec podíváte do zrcadla a nejste si už jistí, na které straně stojíte.“
Když lovkyně upírů Anita Blakeová obdrží v balíku lidskou hlavu a prastarý upír jí napíše krví na zeď pozvánku do Las Vegas, nezbývá proslulé Popravčí nic jiného než narychlo opustit všechny své zvířecí a nemrtvé miláčky a vydat se na pomoc policistům do Města hříchu. Hon na nemrtvého sériového vraha začíná.
Záda Anitě naštěstí kryje zabiják Edward ukrývající se za odznakem federálního šerifa, ovšem ani s jeho pomocí není snadné upírovo denní útočiště vypátrat. Klacky pod nohy jí hází samotní policisté, pohoršení její nechvalnou pověstí. Vedle předsudků svých kolegů se Anita musí vypořádat také s úklady královny místního klanu bílých tygrů. Vítejte v Městě hříchu, v jámě tygří.

 

Soutěžní otázky:
1) V kterém díle se objevil zabiják Edward poprvé?
2) Jak se jmenují Edwardovi parťáci, kteří se objevili i v knize Obsidiánový motýl?
3) Jaký český název bude mít 19. díl, který připravuje nakladatelství Epocha?

 

Správné odpovědi:
1) Provinilé slasti
2) Bernardo a Olaf
3) Střela

 

Do soutěže přišlo celkem 22 odpovědí, většina správných.

Vylosována byla: V. Fobčová z Lužice.

Blahopřejeme.