Pozvánka na třináctý ročník Eroticonu

Zveme vás na dnes již kultovní akci primárně zaměřenou na eroticky laděná témata ve sf/f literatuře. Letos již potřinácté nabízíme zábavu nejen všem příznivcům sci-fi a fantasy, ale i dalším nadšencům a zvědavcům. Těšit se můžete na přednášky na neotřelá témata, inspirativní workshopy, fantasy folk rockový koncert, divadelní představení, módní přehlídku, malování na tělo, taneční lightshow a spoustu zábavy.

Erotickon_2016_poster

 

KDY: sobota 1. října od 13:00 – 23:00

KDE: divadlo Kámen, Nekvasilova 625/2, 186 00, Praha – Karlín.

Nejlépe se k nám dostanete ze stanice metra (B) Invalidovna nebo ze zastávky tramvají 3 a 8.

Další informace najdete na: www.divadlokamen.cz

Celou akcí vás bude provázet náš ďábelský moderátor. Hosty a přednášejícími budou oblíbené spisovatelky Františka Vrbenská a Lucie Lukačovičová, fotografka a autorka cyklu Magnólie Hanina Veselá a mnoho dalších.

Šušká se i o tom, že Vilma Kadlečková zde odtajní zatím nikde nepublikované pasáže z chystaného pátého dílu Mycelia. A hádejte, jakého budou ladění…

Slíbit můžeme také křest nového kontroverzního románu Richardovy živé hračky Kristiny Haidingerové, která debutovala v roce 2014 mrazivým hororem z Finska Ti nepohřbení. Jako drobnou ochutnávku vám přinášíme krátký trailer:

 

Eroticon_2015-foto1

 

Máte-li rádi sci-fi, fantasy a erotiku, pak na naší akci rozhodně nesmíte chybět! Vítány jsou také nejrůznější f/sf, případně cosplay kostýmy.

Vstupenky se zlevněným vstupné (150 Kč) si můžete zakoupit zde: www.studiodk.cz
Koupit je za plnou cenu bude možné také na místě u naší svůdné pokladní a uvaděčky.

Podrobný rozpis akce je k dispozici na webových stránkách Eroticonu, které jsou průběžně aktualizovány: eroticon.us

Pokud si nechcete nechat ujít žádnou z novinek, sledujte FB stránky naší události.

Fotografie: Hanina Veselá