Soutěž o knihu Probouzení – vyhodnocení

Nakladatelství Galatea nám věnovalo do soutěže román Probouzení ze série Nejtemnější síly od Kelley Armstrong. Ukázku z knihy jste si mohli přečíst před pár dny zde. Soutěž včera skončila. Jaké jsou správné odpovědi a kdo se může těšit na výhru?

Anotace:

Armstrong_ProbouzeniKdybyste mě potkali před pár týdny, patrně by vás nenapadlo považovat mě za dívku jakkoliv odlišnou od běžného průměru. Normální patnáctiletá holka. Teď je však můj život navždy obrácen naruby, tak vzdálen normálu, jak je to jen možné. Stala jsem se živoucím výsledkem podivného vědeckého experimentu – nejenže se mi zjevují duchové, dokonce dokážu probouzet mrtvé, aniž bych něco takového vůbec zamýšlela. Můžete mi věřit, že není o co stát.

Teď jsem na útěku se třemi dalšími vrstevníky, kteří jsou obdařeni podobně neobvyklými schopnostmi. Nevím, komu mohu důvěřovat, ale Edisonova skupina je nám v patách a tohle je otázka života a smrti. Musíme najít někoho, kdo nám pomůže…

 

Soutěžní otázky:
1) Jak se jmenuje hlavní hrdinka knihy Probouzení?
2) Pod jakým českým názvem vyšel letos první díl?
3) Jak se jmenuje seriál, který letos odvysílaly stanice Space a Syfy, jehož předlohou byla stejnojmenná kniha K. Armstrong?

Správné odpovědi:
1) Chloe Saundersová
2) Přivolávání
3) Bitten

Do soutěže přišlo celkem 48 odpovědí, velká většina správných.

Vylosována byla: H. Mrnková z Olomouce.

Blahopřejeme.