Wolves – trailer

Osmnáctiletý Cayden Richards (Lucas Till) má vše, co si může přát: je kapitán školního fotbalového týmu, má výborné známky i nádhernou holku. Ale jedné noci se probudí, nalezne své rodiče brutálně zavražděné a s hrůzou si uvědomí, že se proměňuje ve zvíře: divokého vlka.
Cayden zpanikaří a uteče. Chce zjistit, co se s ním děje. Stopy ho dovedou do zvláštního izolovaného městečka Lupine Ridge, kde proti sobě bojují dva vlčí klany. Smečku krutých vlků vede mocný čistokrevný alfa Connor (Jason Momoa), druhý klan John Tollerman (Stephen McHattie), starý farmář, který se zavázal ochraňovat lidské obyvatele města.
Pak se však Cayden zamiluje do Angeliny (Merritt Patterson), krásné mladé dívky zaslíbené Connorovi, a čeká ho souboj na život a na smrt. Jak postupně dochází k odhalování tajemství minulosti, Caydenův osud se stává jasnější – jeho moc by měla ukončit stupňující se surové násilí jak v jeho okolí, tak v něm samotném.

Tak zní synopse k filmu Wolves, který možná půjde letos do amerických kin, pokud ne rovnou na DVD. Podle traileru to vypadá na béčkový akční horor, a tak si říkám, jestli má tohle Jason Momoa (Hra o trůny, Barbar Conan) zapotřebí.

IMDb