KOPRCON 29. 11. – 1. 12. 2013

KoprCon po jedenácté…
Říká se, že se má v nejlepším přestat, ale organizátoři si stále nejsou jistí, že ze sebe už dostali to nejlepší, a proto jsou nuceni snažení o dokonalou zábavu znovu opakovat.

Koprcon_2013KoprCon 2013 se odehraje o víkendu 29. 11. až 1. 12. 2013 na tradičním místě, tedy v ZŠ dr. Milady Horákové v Kopřivnici.

Pro milovníky všech forem fantastiky se chystá ta nejlepší možná zábava a především se organizátoři chtějí postarat o tradičně skvělou atmosféru. Oblíbené tematické linie doplní zajímavými novinkami a postarají se o to, abyste si jeden z posledních conů roku náležitě vychutnali.

K dispozici je kompletní program tří hlavních linií conu. Další budou následovat během několika dnů. Program je ještě stále živý organismus a může dojít k přesunům či drobnějším změnám, ale v podstatě už se můžete začít těšit.

Registrační poplatek:
Cena za KoprCon je odstupňována dle data platby. V ceně registračního poplatku je zahrnut vstup na všechny programy KoprConu včetně sobotního zábavného galavečera, wokshopů a soutěží. Každý účastník conu obdrží také placku conu, oblíbené Štramberské uši a případné další materiály.

Cena při zaplacení do 17. 11.: 270 Kč, později a na místě: 295 Kč.

Program v PDF

Přihláška na Koprcon 2013

Více informací najdete na facebooku a webu Koprcon.

Zdroj: www.cswu.cz