Bloody Xmas Fest 15. – 17. 11. 2013 Chotěboř

Prestižní festival hororu s tradicí a vzácnými hosty.
Horor ve všech podobách, thriller, dark fantasy, mýty a historie…
Přednášky odborníků a fanoušků, besedy s hosty, projekce filmů a seriálů, soutěže. Videohry, deskové a karetní hry.

Stejně jako každý rok se i letos koná hororový festival Bloody Xmas. Tentokrát se však dočkáme pár změn. Festival se přesune do hotelu Fantazie v Chotěboři.

O víkendu 15. – 17. 11. 2013 se můžete těšit nejen na tradiční program o klasickém hororu, ale i na NightCon.

Dále vás čeká promítání těch nejhororovějších hororů na 16 mm filmu, výstava hororových obrazů a samozřejmě hosté, mezi kterými nebude chybět ani spisovatelka Petra Neomillnerová nebo režisér a scénárista Marek Dobeš.

Úplnou novinkou na BXM pak bude Bloody workshop, pořádaný právě ve spolupráci s Markem Dobešem. Jedná se o projekt, ve kterém si můžete natočit scénu z libovolného hororu v prostorách tematicky přizpůsobených tak, aby připomínaly lokace z filmu „Osvícení“ od Stanleyho  Kubricka. Nakonec bude vybrán nejlepší film a autor bude oceněn. Jelikož technika a úprava prostor není zadarmo, můžete na tento projekt přispět na Startovac.cz a získat za svůj příspěvek i nějakou odměnu.

Přednášky o filmech i hororových mistrech, filmy od klasiků žánru a zapomenuté perly ze zaniklých videopůjčoven vám rozjasní dokončování předvánočních restů.

V jedné z místností si budete moci zastřílet na monstra nebo se ocitnout v jejich botách ve světě videoher a různých jiných her. Oddechněte si od koled v obchodních centrech a nasajte do plic trochu umělé krve!

Program s anotacemi

Přihlašování přes AMBER

Více na bloodyxmas.cz