NightCon – masivní letáková kampaň

Jako poslušní služebníci Mordoru jsme se rozhodli propagovat, jak to jen půjde. Alegorické vozy a nápisy na tričkách jsme zamítli hned ze začátku. Nálepky na auta budou až ve čtvrtek, ale zrovna nám přišly letáčky na PragoFFest. Masivní letákovou kampaň jsme zvolili také proto, že ohromné množství letáčků nám brání v pohybu po bytě, a hlavně proto, abychom přitáhli na PragoFFest a NightCon nové nebo zatím nerozhodnuté fanoušky.

Jsme osobnosti kontaktní, tudíž nás ani nenapadlo letáčky metat do schránek, aby dělaly společnost reklamám na Prostenal. Právě naopak. Vydali jsme se do obchodního centra v Liberci a začali s milým úsměvem lákat lidi na vynikající a nezapomenutelný zážitek, kterým letošní NightCon jistě bude. Bylo škoda nevyužít toho, že jsme se nacházeli poblíž kina. Vedle ohromného poutače na sešívaného pejska Frankenweenieho se letáčky rozdávaly samy.

Ale nespoléhali jsme se pouze na rozdávací taktiku. Naším cílem  bylo umístit letáčky do míst, kde zaujmou. Návrh umístit je k toaletám jsme zavrhli jako laciné parazitování na potřebách nakupujících davů a raději jsme letáčky umístili do knihkupectví. Přece jen člověk, který nakupuje knihy, je sečtělý a kvůli dnešním cenám knih také movitý. A to by v tom byl čert, aby neměl cestu na PragoFFest. Slečna na pokladně neodolala Kuchyho štěněčímu pohledu a letáčky nám dovolila umístit hned vedle pokladny. Dokonce si je sama zvědavě četla. Takže kdo ví, třeba se s ní na PGF ještě setkáme. Dále jsme umístili letáčky i do libereckého sci-fi a fantasy knihkupectví Jotunheim, kde si je určitě nejeden zákazník přečte a rozhodne se přijet.

A jak nalákat vás, nerozhodnuté fanoušky, na které nezbyl letáček? Třeba tím, že vám naznačíme, co všechno vás na NightConu letos čeká! Vlastně to dělá úplně každá linie… My to uděláme originálněji a naopak vám řekneme, na které přednášky se nejvíce těšíme my, organizátoři NightConu.

cityofbonesV přednášce Top 10 za rok 2012 se seznámíte s deseti nejlepšími fantasy knihami, zaměřujícími se na upíry a vlkodlaky, které vyšly v minulém roce, Kapitán Jack Harkness vás zasvětí  do tajů legendární konzolové herní série na přednášce Castlevania: Drákula se šikmýma očima, popovídáte si o novém fenoménu Mortal Instruments (Nástroje smrti). Naty s vámi bude shipovat postavy ze seriálu Supernatural a my, tedy Porty a Kuchy, vám způsobíme nezastavitelné záchvaty smíchu při scénickém předčítání knihy 50 Shades Of Grey.

Navštivte přednášku o moderní urban fantasy Ženské versus monstra či o paranormálkách Romance nejen s upírem a pak své čerstvě nabyté znalosti ověřte v soutěži připravované týmem Dětí noci zaměřené na paranormální fantastiku. Nejen fanoušci Anity Blakeové si můžou přijít pobesedovat o této slavné upírské popravčí s Axií a Renčou. Porty fanynkám Twilightu a Hunger Games, ale nejen jim, představí, jaká nás v nejbližší době čeká smršť filmů s mladými, krásnými a nadpřirozenými.

Protože jsme v tomto článku nestihli zdaleka vyjmenovat všechno, na co se těšíme, tak vás pozveme i na zahájení NightConu, kde se dozvíte, co a hlavně kdy vás čeká. Kompletní program i s anotacemi můžete najít v systému Amber, kde jsou i pořady ostatních programových linií.

Takže na viděnou 31. 1. – 3. 2. 2013 v Praze na PragoFFestu!