Nejtajuplnější autor všech dob přichází s Fakt hustým nářezem!

Jak dopadne souboj upírů s mimozemšťany?
V knižní edici Fantastická Epocha vychází druhý díl série Bratrstvo krve, Fakt hustej nářez, od bruntálského řezníka a jesenického Mauglího, Františka Kotlety.

Volné pokračování bestsellerového románu Hustej nářez, který odstartoval cyklus Bratrstvo krve. Podle recenzí a ohlasů, a dokonce i podle samotného Jiřího Kulhánka, je František Kotleta jeho hrdým učněm a následovníkem, který má touto knihou šanci dotknout se mistrovy velikosti a možná ji dokonce překonat.

„Kdybych nebyl Kulhánkem, chtěl bych býti Kotletou.“ – Jiří Kulhánek
„Velikán Kotleta, mistr šalby a klamu – má inspirace.“ – Miroslav Žamboch
„Přesně jak se od řezníka dalo čekat: Je to maso.“ – Štěpán Kopřiva

František Kotleta (*1981)
Rodák z Bruntálu, spisovatel, trestanec, podnikatel, jesenický Mauglí a řezník. Pochází z umělecké rodiny, jeho matka byla tanečnice, gymnastka a špionka, již pro neohrožené občanské a politické postoje perzekuovali natolik, že byla nucena před StB uprchnout do zahraničí. O Kotletově otci se nic neví. Podle některých indicií je jím Michail Gorbačov, kterého Kotletova matka svedla během jeho tajné návštěvy Bruntálu.
Dva roky strávil ve věznici Heřmanice, za což ale mohlo pouhé nedorozumění. Vzhledem k datu jeho narození si policie spletla nevinnou párty s ilegální oslavou narozenin Adolfa Hitlera. Při pokusu o rozehnání večírku zbil Kotleta sedm policistů do bezvědomí a jejich veliteli usekl několik prstů na ruce řeznickým sekáčkem.
K literatuře se dostal až ve výkonu trestu, kde se seznámil s dílem velikána české akční sci-fi, Jiřího Kulhánka. Po několika neúspěšných pokusech rozvíjet Mistrovo dílo (kterýžto nápad mu posléze ukradl Martin Moudrý) se rozhodl vstoupit na trnitou cestu originální tvorby a hned jeho prvotina byl jednoznačný zásah do černého.
 
Hustej nářez (2010), úvodní díl cyklu Bratrstvo krve, je dílo plnokrevné, sofistikované, avšak zároveň neoddiskutovatelně zábavné, a okamžitě se v české literatuře stalo kultem, který nemá obdoby. Drsný, ale emotivní příběh několikasetletého upíra Jana Bezzemka, který je nucen společně s dalšími krvesaji bránit Zemi před invazí zlovolných mimozemšťanů, obsahuje všechny potřebné ingredience, aby překonal úzké mantinely žánrové tvorby a stal se plnohodnotným uměleckým dílem, takzvanou vysokou literaturou vhodnou pro intelektuály i pro normální slušné čtenáře.

Anotace:
V první knize to mimozemšťanům ještě prošlo, teď se ale zbytky zdecimovaného upírstva vydaly do posledního boje. A že tenhle boj začíná ve čtvrti plné bojechtivých transvestitů, není nakonec na škodu. Jenže žlutí okupanti mají dost síly vzdorovat, a jestli po něčem touží, tak je to vrátit upíry už navždy do mýtů a legend. Ve hře je ale ještě jeden hráč – někdo podivný a nebezpečný, který za sebou zanechává radioaktivní stopu… Pokud má být lidstvo znovu svobodné, nezbývá než odpálit pár bomb a najít spojence, kteří mohou být mnohem nebezpečnější než ti nejhorší nepřátelé.
František Kotleta se vrací a je ještě hustější, akčnější a zábavnější.

Důležité upozornění!
Fakt hustej nářez vydává nakladatelství Epocha ve spolupráci s nakladatelstvím freetim(e)publishing, které zpracovalo elektronickou verzi knihy, jež bude na přání autora v prodeji stejný den jako verze tištěná. Rád by se na ni totiž podíval, ale bohužel neexistuje způsob, jak k němu do brazilského pralesa doručit neporušený výtisk. Proto bude elektronická verze k dostání okamžitě. Tak, aby si ji Mistr Kotleta mohl koupit a pomocí satelitního telefonu, spadlého drátu, pružinky z propisky a sirky si ji v bzučivém klidu pralesa přečíst.

Info o knize:
Autor: František Kotleta
Originální název: Fakt hustej nářez (Bratrstvo krve 2)
Obálka: Piotr Cieśliński
Formát: paperback, 110×180 mm
Počet stran: 288
Cena: 259 Kč (cena elektronické knihy: 159 Kč)
Nakladatel: Epocha (na elektronické knize spolupracovalo nakladatelství freetim(e)publishing)
Edice: Fantastická Epocha (12. svazek edice Fantastická Epocha)
ISBN: 978-80-7425-134-4