PragoFFest 2012

Po úspěchu PragoFFestu 2011 pořádá stejný organizační tým PragoFFest 2012. Festival proběhne v Modré škole v Praze Hájích ve dnech 2. – 5. 2. 2012. Do 5. 1. lze koupit vstupné se slevou 20 %.

Tři hlavní novinky k 3. ročníku PragoFFestu:

č. 1: Zrušení přihlašování pro většinu účastníků a zjednodušení vstupného

Přihlašování k účasti na PragoFFest je nutné jen v případě, že chcete ubytování zajistit od pořadatelů a/nebo chcete slevu a další výhody za přihlášení a zaplacení předem. V ostatních případech stačí na recepci festivalu zakoupit vstupenku. Výpočet vstupného a slev byl zjednodušen při zachování všech možností.

č. 2: Změny v rozmístění programu a služeb

Nová počítačová herna a přednáškový program o hrách nově v přízemí (tedy součástí vstupného GameFFest). Přesun šatny do suterénu. Přesun RPG linií do 1. extra patra k čajovně (pro noční hraní) a jejich spojení do RPG Aliance.

č. 3: Rozšíření nabídky občerstvení, zrychlení obsluhy

Širší sortiment (nově hamburger, 11° pivo Chotěboř Polo, guláš, česneková polévka a speciální poléFFka), nová organizace buFFetu pro rychlejší obsluhu (2 výdejní okna, lepší vnitřní organizace), nový bar v 1. patře (bagety, párky v rohlíku, základní nabídka alko a nealko včetně točeného piva a Kofoly) s pozdní zavírací hodinou.

Další novinky:

Velké plátno pro projekci filmů s HD projektorem z Blue-Ray a 4+1 aparaturou v hlavním sále.

Změna organizace turnajů v deskových hrách – Turnajů bude méně, ale možností získat ceny více a s větší šancí na výhru. Každý účastník dostane kartičku a za vyzkoušení vybraných her dostane samolepku/razítko. Vyplněné kartičky budou každý den navečer slosované o zajímavé výhry.

Kostýmová soutěž nově i na PragoFFestu – Účastníci budou hodnotit kostýmy v průběhu PragoFFestu na kartičky jednotlivých kostýmů, vítězové budou vyhlášeni v sobotu na Večeru Fantazie.

Více hostů a extra programu, více konzolí, více RPG heren, širší nabídka hudebních her a celkově bohatší program.

Noví partneři a prodejci s širokou nabídkou programu a zboží – Conquest Entertainment, Gamehouse, Levná DVD, FRAG, …

Přihlášené pořady

Vstupné

Přihláška

Web festivalu: www.pragoffest.cz