The Secret Circle

Stanice CW a producent Kevin Williamson, kteří stojí za úspěšným seriálem The Vampire Diaries, sáhli po dalším díle L. J. Smithové – trilogii The Secret Circle (česky Tajný kruh; Albatros; 2011), aby jej předělali do televizní podoby. Seriál startuje 8. září 2011.

Cassie Blakeová byla obyčejná šťastná mladá holka, dokud její matka nezahynula při – jak se zdá – náhodném tragickém požáru. Cassie jako sirotek utopený ve smutku se stěhuje ke své milující babičce Jane do nádherného malého města Chance Harbor, které její matka opustila před mnota lety a jehož obyvatelé se chovají, jako by o Cassie věděli víc než ona sama.

Děsivé věci se začnou dít, jak se Cassie seznamuje se svými spolužáky – dobrosrdečnou Dianou a jejím hezkým klukem Adamem, samotářským Nickem, drzou Faye a jejím ocáskem Melissou. Když jí noví přátelé vysvětlí, že všichni jsou potomky mocných čarodějnic a že čekali na Cassie, aby se k nim připojila, a doplnila tak novou generaci Tajného kruhu, Cassie jim odmítá uvěřit, dokud jí Adam neukáže, jak má uvolnit svou neskutečnou magickou sílu. Ale teprve až Cassie objeví vzkaz od své matky ve staré, v kůži vázané knize kouzel, která byla ukryta v matčině dětském pokoji, pochopí svůj opravdový a nebezpečný osud.

Cassie a ostatní však ještě nevědí, že ve hře jsou temné síly, které mohou být napojeny na dospělé ve městě, a to včetně Dianina otce a Faeiny matky, a že smrt Cassiiny matky možná nebyla nehoda.

Zdroj: CWTV
Český web: SecretCircle.cz