Reorganizace webu

Jelikož mám k Dětem noci osobitý přístup a názor vás, čtenářů, je pro nás důležitý, veškeré chystané změny budou předem oznamovány a každý bude mít možnost zapojit se do rozvoje stránek. Zde jsou dvě chystané novinky, o kterých můžete diskutovat, či je změnit.

 

Zrušení sekce PC hry + založení Archívu

Nad tímto tématem jsem přemýšlel dlouho a jelikož je nerozvojové, mrtvé a pro čtenáře podle mého i nezajímavé, bude zrušeno, resp. přesunuto do nové sekce s názvem Archív. Nehodlám mazat jakýkoliv článek, který sem kdy kdo napsal, proto budou rušená témata přesouvána sem. Každý musí uznat, že na herním poli se toho v naší oblasti moc neděje a nechceme-li tady recenzovat hry typu Amnesia či Prototype (z nichž obě s námi mají cosi společného, ale tématicky nejsou přímo zaměřené, což by až tak nevadilo, jenže těchto her není moc…), nemáme šanci tu sekci udržet při životě. Pokud příjde někdo s nějakým nápadem, můžeme o něm diskutovat, jinak je tato sekce během týdne zrušena.

 

Úprava sekce hudba

Ano, ta mi také leží v žaludku už určitou dobu, Protože ani jedna z námi publikovaných kapel není bůhvíjak aktivní, resp. Nightwish točí cd a film, Tarja se pustila víceméně do Japonské produkce a tam si toho teď moc neužije, a po What Lies Beneath po ní slehla zem, XIII. Století bude mít po dvou albech a knize zase chvilku pauzu, Theatres des Vampires chystají nové album, jinak taky nic nového no a Within Temptation krom chystaného alba taky moc nepracují, ale může za to mimojiné těhotenství Sharon. Tak jako tak je tenhle výčet několika kapel naprosto nedostačující, tudíž se zruší (= přeorganizuje) a krom muzikálů a soundtracků se založí sekce, upozoňující na nová alba z oblasti gohtic/symphonic/(možná) power metalu a poté sekce na recenzi alb. Čímž se dostávám k hlavní myšlence, a to k té, že příjmeme recenzenta na nově vyšlá i starší alba.

Z hrubého výčtu by se daly a mohly zrecenzovat cd od těchto kapel (a samotnému se mi to dělat nechce, je toho moc :-D)

After Forever
Battlelore
Celesty
Dark Moor
Delain
DragonForce
Dream Evil
E Nomine
Edenbridge
Elis
Epica
Fairyland
Freedom Call
Imperia
Innocens
Krypteria
Lacuna Coil
Leaves Eyes
Legenda Aurea
Leverage
Lunatica
Nightwish
Serenity
Sirenia
Sonata Arctica
Stream of Passion
Tarja Turunen
Trans-Siberian Orchestra
Unshine
Unsun
Visions of Atlantis
Wisdom
Within Temptation
Xandria
XIII. Století

 

Je to to hrubý výběr toho nejlepšího, co se na světové hudební scéně vyrojilo a má s námi nějakou spojitost. Bude-li mít někdo další nápady, tak mě kontaktuje přes mail a domluvíme se, ale už jen vybrat tyto kapely mi trvalo asi dva týdny, takže nepočítejte s okamžitou odezvou. Pokud by měl kdokoliv zájem recenzovat, kontaktujte mě též a domluvíme se :-)

Budu se snažit dělat změny postupně a nenásilnou formou, takže věřím, že na konci budeme všichni spokojeni :-)