Hledáme redaktory

Ačkoliv jsem to původně neměl v plánu a dlouhou dobu jsem to odkládal, nakonec mi to nedalo a donutilo mě stvořit to, co vám po otevření tohoto článku předložím. Pro někoho to může znamenat nabídku na prosazení se, někdy si bude chtít dokázat, na co má, no a někoho třeba jen uspokojí pocit, že může na netu publikovat to, co jej baví. Ať tak nebo tak, Děti noci hledají redaktory a vy můžete být jedním z nich. A rozhodli jsme se to pojmout trochu otevřeněji…

A v čem ona otevřenost spočívá? Především v rozšiřování obzorů. Byť je česká fantasy scéna poměrně bohatá na různá noční stvoření, mnohdy ale není dostatek materiálu na zpracování, a když už je materiál, nejsou lidé, kteří by se jej ujali. Mnoho příspěvků pochází buď přímo ode mne, nebo od naší skvělé Renči, která za to bude brzy po zásluze odměněna. :-) Některé sekce nám ale ke vší smůle skomírají, jelikož nejsou lidé, kteří by si je vzali na starost. Proto hledáme schopné lidi se zapálením pro věc, kteří by byli ochotni spolupracovat s naším webem. Jedná se o neplacenou dobrovolnou činnost, která vám umožní publikovat své články a myšlenky na našem webu. Nezávazné odměny mohou přicházet maximálně v podobě recenzentských vydání, ať už knih, filmů či hudebních cd. Předně ale požadujeme spolehlivost a minimálně jeden článek za měsíc, nejlépe ale více. Není našim cílem zahlcovat vás, poctivé návštěvníky, přemírou informací, ale aby si mohli sednout každý večer na pět minut k počítači a přečíst si, co nového se děje na tomto poli. Potěšující, není-liž pravda?

Ale odbočili jsem od tématu, zpět k otevřenosti. Pokud se najdou lidé, kteří budou ochotní se starat o sekci, která u nás není, ale má co dočinění s naší tématikou, není prolém ji u nás dát prostor. Tudíž se novým tématům nebráníme ;-)

Rozepsal jsem se více, než jsem předpokládal, takže krátké shrnutí. Hledáme spolehlivé lidi se zapálením pro věc (ne pouze "občasné redaktory" s jedním článkem za půl roku), protože vždy je o čem psát. Odměnou budiž čestné místo v redakci a především dobrý pocit ze skvěle odvedené práce. Pokud máte zájem publikovat na našem webu, pište na mail redakce@deti-noci.cz, do předmětu napište "Práce".