Dlouhodobá neaktivita webu

Dobrý večer. Po několika dlouhých dnech (skoro až týdnech) se opět setkáváme na stránkách Dětí noci. Paradoxně jsem v předchozím příspěvku psal, že nás snad již žádný výpadek nepotká a nakonec to skončilo takto. Jistě většinu z vás zajímá, co se stalo a bude-li již vše v pořádku. Pokud se chtcete dozvědět více, čtěte dále.

Web Děti-noci.cz fungoval léta na placeném hosting serveru, ze kterého jsme bohužel museli z finančních důvodu přestoupit na free hosting. Ten ale podporoval pouze 20 GB trafik, který byl nad naše očekávání přečerpán velice rychle. Shodou okolností byla záloha webu udělána den před přečerpáním, takže jsme nepřišli prakticky o žádná data. Za to patří Arcanisovi moje nehynoucí díky. Stejně tak i za to, že dal web opět do provozu.

Proč nám ale trvalo tak dlouho opět rozjet web? Odpověd je prostá a jednoduchá, sháněli jsme sponzora pro náš nový hosting. A tím se nakonec stalo knihkupectví Minotaur. www.minotaur.cz/ Kterému taktéž patří naše veliké poděkování, protože nám umožnilo opět rozjet tento oblíbený a úspěšný projekt. Co se článků týče, postupně budou na web nahrány všechny, které byly sbírány a chystány během nefukčnosti stránek. Stejně tak by mělo být během několika dní zprovozněno i fórum, galerie, stránky VampConu a další hostujíci weby. Ještě jednou se tedy omlouvám všem návštěvníkům i těm, co u nás mají své weby. Věříme, že nás podobný výpadek už opravdu nikdy nepotká :-D A pokud jste se báli, co se stalo, a nevěřili jste, že nás ještě kdy uvidíte, můžete být opět klidní a štastní, protože Děti noci jsou zpět!