Chystané novinky

Během měsíce srpna a září budou mít všichni pořádní fanoušci upírů co dělat, na tyto dva měsíce se chystá hned několik novinek. Pojďme se na ně na všechny společně podívat.

Richelle Mead: Vampýrská akademie – První kniha ze série Vampýrská akademie princezně Lisse a její dhampíří kamarádce Rose, které studují Vampýrskou akademii a jediné, na co se mohou skutečně spolehnout, je jejich pevné přátelství, které je uchrání i před nebezpečnými Strigoji, kteří se tajně plíží akademií… Knihu vydává nakladatelství Domino a od konce sprna koupíte ji za necelých 250 Kč.

Darren Shan: Zkoušky smrti – Pátá kniha série Příběhy Darrena Shana, ve které na základě rozhodnutí upířích knížat podstoupí Deren pět zkoušek Prověření, které nejsou jednoduché ani pro dospělé upíry… Nakladatelství Albatros stanovilo cenu 199 Kč.

E. E. Knight: Kočka – Slibně vypadající série Země upírů přinese druhou knihu s názvem Kočka.I ndaále můžeme sledovat příběhy Davida Valentina na jeho honbě za Rozparovači, tentokrát už ale ne v jednotce Vlků, nýbrž v jednotce Koček… Cena zatím neznámá.

Petra Neomillnerová: Zaklínačka Lota – Na září nám nakladatelství Triton připravilo další knihu této skvělé české autorky. Soubor povídek o zaklínačce Lotě mapuje události, které předcházejí románu Psí zima. Cena prozatím nebyla stanovena.

Tanya Huff: Stopy krve – Poslední novinkou je druhý díl série Krevní pouta.Vicki Nelsonová má před sebou nelehký úkol,musí nalézt vraha, který se pokouší vyvraždit všechny kanadské dlaky.Naštěstí na to není sama, její upíří přítel je vždy na blízku… Kniha je opět nachystaná až na září a za 238 Kč si ji můžeme koupit od nakladatelství Brokilon.