Vlákna osudu

Četli jste na webu našeho partnera MFantasy pravidelně povídkový cyklus na pokračování, který tvořili samotní redaktoři stránek? Pokud ano, pak vás jistě potěší zpráva, že projekt bude mít pokračování.

MFantasy

Po Cestách Osudu přichází na MFantasy druhá povídka na pokračování – Vlákna osudu. Tentokrát s malým „o“, protože osud už není svým vlastním pánem, živou bytostí, nýbrž jen výtvorem našich nejkrutějších představ. Osud, který vám upleteme, bude plný nástrah, takže si dávejte pozor na své další kroky.

Pro ty, kdo naše interaktivní příběhy dosud neznají, tu máme krátké představení. Pro ostatní pouze malé osvěžení paměti. Od 1.9. se budete na MFantasy každé pondělí potkávat s novým dílem povídky, kterou sami řídíte.

Jak? Po pět pracovních dní máte možnost hlasovat o svém příštím rozhodnutí. Ano, o svém rozhodnutí! Protože hrdinou jsi Ty! Ty, kdo čteš tyhle řádky. Pomocí svého hlasu a případně komentářů k povídce změníš osud. Jestli k lepšímu, to se uvidí. Víkend je Odinem darovaný čas pro naše splétání tenkých vláken, která tvoří celou pavučinu osudu.