Soutěž o Území vlků – vyhodnocení

Nakladatelství Baronet nám věnovalo do soutěže román Území vlků, první díl paranormální série Doupě vlkanů. Soutěž včera skončila. Kdo si výhru odnese?

Anotace:
Lydia Susiová se naplno věnuje ochraně vlků v jejich přirozeném prostředí. Když hotelový řetězec začne zastavovat pozemky v sousedství rezervace a začne budovat obrovský obytný komplex, Lydia patří k nejsilnějším odpůrcům výstavby – a promění se v pohyblivý terč.

Na scéně se objevuje nový zaměstnanec Projektu vlčích studií Daniel Joseph, nejednou vytrhne Lydii trn z paty a zachrání ji. Ačkoliv se Daniel chová zdrženlivě, Lydia k němu vnitřně pociťuje důvěru. Neskrývá však něco?

Sázky se zvyšují, jeden z Lydiiných kolegů je zavražděn a ona se musí rozhodnout, jak daleko je ochotna při ochraně vlků zajít. Potom však šokující odhalení ohledně Daniela změní Lydiinu realitu způsobem, jaký by nikdy nedokázala předvídat. Některé osudy vyžadují odvahu, jiné však žádají ještě mnohem víc a neposkytují žádné záruky. Je předurčena najít pravou lásku… nebo ji drtivá ztráta navždy zničí?

 

Soutěžní otázky:
1. V rámci kterého autorčina světa (série) se nová série Doupě vlkanů odehrává?
2. Jaký název má série J. R. Ward o andělích?
3. V kterých dvou knihách od J. R. Ward byl hlavním hrdinou románu upír Rhage?

 

Správné odpovědi:
1. Bratrstvo černé dýky
2. Padlí andělé
3. Milenec z věčnosti, Bestie

 

Do soutěže přišlo celkem 20 odpovědí, většina správných.

Vylosována byla: A. Kopáčková z Plzně.

Blahopřejeme.