HorrorCon – letos už pošesté!

Šestý ročník festivalu horroru se uskuteční 13. 11. 2021 po celý den (od 11:00 do 00:00h.) v Cross Clubu v Praze (Plynární 23, Holešovice).

 

Letos se účastníci mohou těšit na žhavou filmovou novinku Emila Křižky HRANA ZLOMU, koncert folkmetalové kapely EMERALD SHINE, na promítání nejvydařenějších fotografií tajemných míst URBEX&STORIES, dark party DJ DEMIHO, delikátní ukázku práce maskéra PAVLA SLAUGHTERA JELÍNKA a jeho modelky nebo třeba nové nakladatelství Medusa překladatele ROMANA TILCERA.

Mezi hosty se objeví zřejmě dosud největší množství horrory píšících autorů – křtít se budou hned čtyři knihy včetně ČESKÉHO TEMNA, což je dosud největší kniha naší edice. Ta obsáhla 16 autorů (mj. Pavel Renčín, Petr Boček, Honza Vojtíšek, Otomar Dvořák, Kristina Haidingerová, Miroslav Pech nebo Svatopluk Doseděl) a české horrorové povídky v průběhu téměř dvaceti let. Předmluvu napsal další z významných hostů letošního HorrorConu MARTIN JIROUŠEK, za výtvarným zpracováním stojí vynikající ilustrátor Jiří Dvorský a náklad i finální podobu knihy má na svých bedrech skvělé a plodné nakladatelství GOLDEN DOG, které se postavilo už za předchozí knihu edice.

Nedílnou součástí 6. ročníku HorrorConu bude hromada besed s filmaři a spisovateli – např. Petr Janeček, Emil Křižka, nebude chybět ani Františka Vrbenská či Mark E. Pocha –, zajímavé přednášky a soutěže, jejichž ceny sponzorovalo například Film Legends Muzeum či Prague Fear House, slavnostní vyhlášení literární soutěže O KRVAVÝ BRK, blok mladých autorů nebo CreepyBox.

To vše v jedinečných stylových prostorách CrossClubu, kam se HorrorCon vrátí už potřetí.

Kde jinde stihnete kino, koncert a autogramiádu více než desítky spisovatelů za jediný den a navrch zdarma?

Stránky akce: horrorcon.cz
FB událost
Instagram