Michael Mammay: Mise na planetě

Zkušený armádní důstojník odhalí smrtící konspiraci na vzdálené, válkou rozvrácené planetě.
Nakladatelství LASER vydává román Mise na planetě, první díl sci-fi trilogie od amerického válečného veterána Michaela Mammaye.

ANOTACE:
Váleční hrdinové před důchodem nejsou obvykle odvoláváni a posíláni do dalekých končin galaxie kvůli rutinnímu vyšetřování. Proto když plukovník Carl Butler přijme žádost svého starého a vlivného přítele, ví, že jde o něco zásadního – něco, o čem neví zdaleka všechno.

Syn nejvyššího radního se ztratil v akci na základně Kappa, vesmírné stanici obíhající válkou zdecimovanou planetu. Mladý poručík byl zraněn a evakuován – ale neexistuje žádný záznam, že by kdy dorazil do polní nemocnice. Plukovník Butler záhy zjistí, že základna Kappa je labyrintem slepých uliček a sabotáží: velitelka nemocnice něco tají, velitel zvláštních operací nikdy neodlétá z planety, svědci se ztrácí, radarová data mizí a na povrchu planety číhá mimozemský nepřítel. Butler nemá jinou možnost než sestoupit na povrch nepřátelského světa – někdo totiž válečnou zónu využívá jako zástěrku ke svým zločinům. Plukovník se jen musí vrátit zpět živý…

 

INFO O KNIZE:
Vydá: Laser, duben 2021
Překlad: Jakub Marek
Vazba: brožovaná
Počet stran: 344
Cena: 359 Kč