Únorová Pevnost se dvěma obálkami (PR)

Pevnost poprvé se dvěma obálkami! Tu druhou, speciální a sběratelskou, si můžete pořídit na Comic-Con Prague 2020. Harley Quinn ale nebude chybět v žádném vydání stejně jako ultimátní nálož té nejlepší fantastiky!

Na náš PevnostCon se těšíme o malinko víc, ale nikdo bezesporu nepochybuje, že COMIC-CON PRAGUE 2020 se stane událostí českého fantastického roku, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Jako partneři a fanoušci této akce pak uveřejňujeme jak moc milý rozhovor s PREDRAGEM BJELACEM a interview s dalším skvělým hostem, DANEM ČERNÝM, tak hned čtyřstránkovou pozvánku na to nejlepší z programu celého fanouškovského svátku. Stavte se za námi na stánku! Spoustu báječného čtení si ale užijí i ti, kdož nemají namířeno do O2 Universa.

HARLEY QUINN a její BIRDS OF PRAY jsou připravení na klauniádu roku. Ještě se na chvilku zastavíme u STAR WARS. Došlo i na TOP 10 NEJLEPŠÍCH FILMŮ ROKU 2020.

U seriálů si pak řekneme, co je nového u ZAKLÍNAČE, a přihodíme výhled na největší SERIÁLOVÉ PECKY letošního roku.

Se slzou na krajíčku ale zavzpomínáme i na CHRISTOPHERA TOLKIENA a na ty nejlepší publikace uplynulé sezony. Mimochodem, u nás to vyhráli STAVITELÉ od Daniela Polanského.

Podobně nás ale čeká také drsné finále v boji o Atlantu, protože MAGIE VÍTĚZÍ, a představíme si i parádní startrekovský román PICARD – NEJPOSLEDNĚJŠÍ Z NADĚJÍ.

S povídkami zároveň přicházejí TOMÁŠ DOSTÁL a PETRA SLOVÁKOVÁ.

Pro fajnšmekry máme military SF parádičku od Marka Kloose, cyklus PRVNÍ LINIE, který se dostal čtvrté části jménem DEZERCE. A ve stejném žánru exceluje také Jakub Mařík, který nyní přináší VE STÍNU SLUNCE, zatímco barvy fantasy hájí v Pevnosti fragmentovská EDICE PENDRAGON.

Mezi „dravé a nadějné“ pak patří Kristina Hlaváčková, Jindřich Rohlík či Jiří Mazurek, za „profíky“ promluví Oskar Fuchs a za historii ti nejzhýralejší papežové a jedna solidní bolševická stvůra jménem Lazar Mojsevič Kaganovič.

Samozřejmě ale nemůžeme přeskočit ani GEEKZÓNU a HLAS FANDOMU, kde si povíme víc také o historickém festivalu na Zubštejně, o novém Libušíně, o FUTURE GATE 2020 či o jednom milém slovenském magazínovém překvapení.

A samozřejmě nahazujeme program na letošní PEVNOSTCON!!!

Suma sumárum, maximální nášup toho nejlepšího čtení! Hezky si ho užijte a ať vám přijde k duhu 😊 #casopispevnost #pevnostvladne

PŘÍLOHA PEVNOSTI:
China Miéville – Pátrání po Jakeovi a jiné příběhy
Jeffrey Scott VanderMeer – Veniss Underground

 

Pevnost 2020/2
www.pevnost.cz
www.facebook.com/CasopisPevnost