Soutěž o Ztracené – vyhodnocení

Soutěž o román Ztracení – Poslední iluze, který letos vyšel v nakladatelství Host, včera skončila. Jak zní správné odpovědi na soutěžní otázky a ke komu kniha poputuje?

Anotace:
Když Ky omylem prorazí kladivem zeď ve svém pokoji, objeví za ní něco, co nikdy objevit neměla. Něco, co její život jednou provždy změní. Adam, který bydlí v jiné části města, mezitím pozoruje, jak se mu okolní svět začíná sám od sebe přetvářet před očima, a neví, co si o tom má myslet. Zbláznil se snad? Anebo se stal obětí nějakého nemístného vtipu?

Adama na každém kroku sleduje zvláštní stříbrné auto. A taky nějací vytáhlí podivíni v šedém, kterým nejde pořádně vidět do obličeje. Mladík se na útěku před svými pronásledovateli dostane do těsných podzemních tunelů, v nichž se sice nedá volně dýchat, ale zato se v nich dá rychle ztratit.

Cesty Adama a Ky se propletou v klaustrofobickém dobrodružství, které je oba přinutí pochybovat o tom, co je skutečnost. Co když je svět kolem nás — ten, o kterém si myslíme, že ho tak dobře známe — opravdu jen iluze?

 

Soutěžní otázky:
1) Kdo knihu Ztracení přeložil do češtiny?
2) Jaké další knihy Henriku Fexeusovi v češtině vyšly?

 

Správné odpovědi:
1) Romana Švachová
2) Naučte se číst myšlenky!, Nejlepší přesvědčovací techniky

 

Do soutěže přišlo celkem 11 odpovědí, většina správných.

Vylosována byla: K. Miklíková z Brna.

Blahopřejeme.