Dubnová Pevnost ve znamení Avengers (PR)

Schovejte svoje kameny nekonečna, teď o ně bude rvačka! Přicházejí Avengers, společně s nimi all stars týmovka Infinity War a také jim byla zasvěcena nová Pevnost vonící jarem a superhrdinskou kuráží!

Nejlepší krev Marvelu, čítající téměř třicet nejslavnějších supergerojů, a proti nim jediný nafialovělý bad guy. Ani tak bychom ale nedoporučovali Thanose podcenit. Jak se dočtete v Pevnosti, AVENGERS: INFINITY WAR mají našlápnuto stát se legendou mezi komiksovými snímky a v podobných projektech není místo pro žádná ořezávátka.

Víc si ale povíme také o Spielbergově dlouho očekávané pecce READY PLAYER ONE podle románu Ernesta Clinea, zatímco v seriálech na vás čeká kyberpunkový lunapark jménem ALTERED CARBON na motivy díla Richarda K. Morgana.

A krasojízda pokračuje v literatuře. Tam už se tetelí oscarově zfilmovaná TVÁŘ VODY, RENEGÁTI, DÉMONSKÝ CYKLUS Petera V. Bretta, s nímž jsme připojili i rozhovor, parádní sci-fi MISE SATURN od Johna Sandforda, militaristická LAZAROVA VÁLKA či o duši hrající PRVNÍ ŽIVOT od Geny Showalterové.

A zatímco povídkami do tohoto čísla přispěli ALEŠ PITZMOS a JANA REČKOVÁ, za profíky to tentokrát jistí slovenský mistr bizarnosti MARK E. POCHA.

A samozřejmě se musíme ještě vrátit ke KINGDOM COME: DELIVERANCE.

Pokud ale patříte mezi milce chladných břitů a štítů, jistě vás potěší i článek o ROBINU HOODOVI, a určitě nevynechejte pozvánku na blížící se SVĚT KNIHY.

Na jarní kvítka tentokrát nedošlo, ale fantastikou časopis přetéká, a to znamená jediné. Pevnost vládne a vy si krásně počtěte!

Přílohou dubnové Pevnosti je thriller JET Procitnutí od Russella Blakea.

 

Časopis Pevnost 4/2018
www.pevnost.cz
www.facebook.com/casopispevnost/