Soutěž o Polibek krve – vyhodnocení

Nakladatelství Baronet nám věnovalo do soutěže paranormální romanci Polibek krve, první díl spin-offové série ze světa Bratrstva černé dýky. Soutěž v neděli skončila. Kdo se může těšit na knihu?

Ward_Polibek-krve

 

Anotace:
Paradise, dcera králova prvního rádce, se chce osvobodit od života aristokratky plného nejrůznějších omezení. Její strategie? Nastoupit do programu ve výcvikovém centru Bratrstva černé dýky a naučit se bojovat za sebe, myslet za sebe, být sama sebou. Plán je to dobrý, ale pak se všechno pokazí. Výuka je nečekaně náročná, ostatní účastníci kurzu působí spíš jako nepřátelé než jako spojenci a je víc než jasné, že velící bratr Butch O’Neal alias Dhestroyer má sám se sebou plné ruce práce.
A k dovršení všeho se Paradise zamiluje do spolužáka Craega, obyčejného a prostého občana, jakého by si pro ni její otec rozhodně nepřál – ale ona má oči jen pro něj. Celý program navíc ohrozí násilný zločin a to spolu se sílící erotickou přitažlivostí představuje pro Paradise zkoušku, jakou nikdy nepředvídala – a tak se musí ptát, zda je dost silná, aby obstála v boji i mimo něj.

 

Soutěžní kvíz:
Propojte páry, jak k sobě v sérii Bratrstvo černé dýky patří:
1) Zsadist
2) Rhage
3) Phury
4) Butch
5) Wrath
6) John
7) Vishous
8) Manuel

a) Mary
b) Xhex
c) Jane
d) Beth
e) Bella
f) Marissa
g) Payne
h) Cormia

 

Správné odpovědi:
1e, 2a, 3h, 4f, 5d, 6b, 7c, 8g

 

Do soutěže přišlo celkem 59 odpovědí, všechny správné.

Vylosována byla: J. Vokurková z Kroměříže

Blahopřejeme.