Soutěž o Tajemné touhy – vyhodnocení

Ve spolupráci s nakladatelstvím Baronet jsme pro vás připravili soutěž o novinku Tajemné touhy. Soutěž včera skončila. Kdo se může těšit na knihu?

 

Armentrout_Tajemne-touhyAnotace:
V New Orleansu se začínají dít prapodivné věci… Studentka Ivy Morganová není jen tak obyčejná mladá žena. Ví, že lidé nejsou jediné bytosti ve Francouzské čtvrti. Před čtyřmi lety kvůli nim přišla o všechno. Přísahala si, že ty příšery, které jí rozcupovaly život i srdce, najde a zničí.

Ani v nejmenším nepočítala s tím, že by do jejího života, v němž panuje Řád a sebeovládání, mohl vstoupit kdosi jako Ren Owens. Představuje pro ni neodolatelný šarm a půvabné mužské kouzlo. Ivy zanedlouho dojde, že je pro ni v podstatě stejně nebezpečný jako ti chladnokrevní nepřátelé, protože s ním ztrácí kontrolu. Navíc už jednou přišla o velkou lásku a nehodlá dopustit, aby se tak krutá ztráta opakovala. Jenže přitažlivost si nevybírá a napětí, které mezi nimi stále narůstá, se odolává stěží. Hluboko ve svém nitru chce… potřebuje víc. Nestačí jí žít ze střípků minulosti a pomsty.

Po čase jí dochází, že i Ren má svá temná tajemství. Něco jí zamlčuje. Ivy najednou neví, co je pro ni nebezpečnější: starodávné bytosti, které chtějí převzít vládu nad městem, anebo muž žádající si její srdce i duši.

 

Soutěžní otázky:
1) Jaký název má kniha Tajemné touhy v anglickém originále?
2) Napište názvy alespoň dvou dalších knih, které letos vyšly od autorky Jennifer L. Armentrout v nakladatelství Baronet.
3) New Orleans je častým dějištěm fantasy románů, ale také filmů či seriálů. Který seriál stanice The CW, v němž se to hemží upíry, čarodějkami i vlkodlaky, se právě v tomto městě odehrává?

Správné odpovědi:
1) Wicked
2) Láska pod parou, Vzdej se mi, Zůstaň se mnou, Důvěřuj mi
3) The Originals

 

Do soutěže přišlo celkem 33 odpovědí, velká většina správných.

Vylosována byla: A. Dvořáková z Borů.

Blahopřejeme.