František Kotleta: Hustej nářez

Nakladatelství Epocha vydává 41. svazek edice Fantastická Epocha:
Hustej nářez – legendární debut Františka Kotlety znovu v prodeji!
Zrevidované a opravené vydání.

Kotleta_Hustej-narezHustej nářez, první díl trilogie Bratrstvo krve, patří k nejoblíbenějším dílům mistra akční fantastiky Františka Kotlety, proto se dočkal již několika dotisků. Nyní však vychází s novou obálkou, která ladí s dalšími díly, a především bylo zrevidováno a opraveno, nenajdete v něm tedy chyby, na které jste mohli narazit v předcházejícím vydání.

V kultovní autorově prvotině vás čeká násilí, akce, krev, černý humor a množství sexuálních scén. Je napsaná v duchu nejlepších děl Jiřího Kulhánka, nejde však o kopii, ale o svébytné dílo, které se může s tvorbou krále akční fantastiky směle porovnávat. I další Kotletovy knihy zaujaly – dvojdílná Perunova krev (2013-2014), Příliš dlouhá swingers party (2014) a samostatný román Lovci (2015), který se týden po vydání dostal do žebříčku nejprodávanějších knih v Česku. V roce 2015 ještě vyjde volné pokračování Příliš dlouhé swingers party, kniha Velké problémy v malém Vietnamu.

Novinky, obálky, ukázky, zajímavosti… najdete na Facebooku.
E-kniha na Palmknihy.cz 

Anotace:
Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Nikdy se však k sobě nechovali jako bratři. Desítky jejich klanů spolu po tisíciletí bojovaly o moc a vládu nad lidmi. Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě. Z nekonečných dálek vesmíru se však vynořili Kartani, kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi. Invaze se cizincům podařila. Měli vyspělou techniku a zbraně, které ty lidské stonásobně předčily. Jenže svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, na rozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali…¨

Info o knize:
Autor: František Kotleta
Vydalo: Nakladatelství Epocha; červenec 2015
Obálka: Milan Fibiger
Formát: brož, 110×180 mm
Počet stran: 312
Cena: 269 Kč

O autorovi:
František Kotleta (*1981)
Rodák z Bruntálu, spisovatel, trestanec, podnikatel, jesenický Mauglí a řezník. Po několika neúspěšných pokusech rozvíjet Mistrovo dílo (kterýžto nápad mu posléze ukradl Martin Moudrý) se rozhodl vstoupit na trnitou cestu originální tvorby a hned jeho prvotina byl jednoznačný zásah do černého. Trilogie Bratrstvo krve je dílo plnokrevné, sofistikované, avšak zároveň neoddiskutovatelně zábavné, a okamžitě se v české literatuře stalo kultem, který nemá obdoby. Drsný, ale emotivní příběh několikasetletého upíra Jana Bezzemka, který je nucen společně s dalšími krvesaji bránit Zemi před invazí zlovolných mimozemšťanů, obsahuje všechny potřebné ingredience, aby překonal úzké mantinely žánrové tvorby a stal se plnohodnotným uměleckým dílem, takzvanou vysokou literaturou vhodnou pro intelektuály i pro normální slušné čtenáře.
V roce 2013 a 2014 autorovi vychází do dvou částí rozdělený román Perunova krev. V roce 2014 vyšly Kotletovi ještě dvě knihy – samostatná Příliš dlouhá swingers party a audio verze Hustýho nářezu. Letos vydal samostatný román Lovci, opravené a revidované vydání Hustýho nářezu a před Vánocemi se čtenáři mohou těšit ještě na volné pokračování Příliš dlouhé swingers party pod názvem Velké problémy v Malém Vietnamu.
Celý životopis zde.

Ukázka z knihy:

Poklidná česká kotlina roku 2020

„Mluv, zmrde,“ řekl jsem snad už po sto čtyřicáté osmé.
Vaněk ležel na zemi, nahé tělo pokryté prasečími výkaly a močí. Z rozbitého nosu mu tekla krev, která se mísila se sračkami a chcankami a dodávala mu dokonale dekadentní vzezření.
Prasata kvičela hrůzou. Vaněk mlčel.
Kopl jsem ho do varlat. Zkroutil se do polohy plodu a pak sebou cukal bolestí ve sračkách, jako když malé děti dělají motýlka ve sněhu. Jenže tohle byla spíš mandelinka bramborová.
„Mluv, zmrde,“ řekl jsem po sto čtyřicáté deváté.
„Ne… nevím… neznám ji… prosím… nic nevím,“ promluvil konečně Vaněk.
Kopl jsem ho do čelisti. Cákanec krve ohodil plesnivé dřevěné hrazení chlívku. O pár piko¬ sekund později jej následovaly dva zuby. Možná za to mohl můj upíří sluch, třeba to byla halucinace, ale slyšel jsem, jak cinkly o hrazení a pak žbluňkly do prasečích sraček.
Zase nic. Realitní makléři mají mnohem tužší kořínek, než jsem čekal. Možná mají nějaké speciální školení jak lhát, zapírat a vydržet případné mučení.
Vaněk byl zmrd.
Vychcanej malej hajzlík. Prodával zfušovaný baráky chudákům, kteří se na celej život zadlužili, aby měli kde bydlet. Když jim po prvním dešti začalo zatékat do obýváku a následně kvůli tomu plesnivěly zdi v dětským pokoji, hrál Vaněk mrtvýho broučka jako z Karafiáta a z jakýchkoliv reklamací se šikovně vykroutil.
Nedokázal jsem pochopit, co na takovém podčlověku mohla Kateřina vidět. Podobných hajzlíků, tunelářů a podvodníků si vždycky vydržovala desítky. Živili ji, kupovali jí dárky a slintali, když jim ukázala nahý kolena. Tohle ta holka uměla dokonale. Dokonce i mě si kdysi omotala kolem prstu. Jenže to už je dávno. Víc než pět set let. Bylo jí šestnáct, nejkrásnější a nejmíň špinavá a zavšivená děvka v celé Praze.
„Už mi s tebou došla trpělivost, ty bezpáteřní prase. Máš poslední šanci. Kde je Kateřina? Co se s ní stalo? Víme, že šla včera za tebou.“
„Já nic nevíííím,“ zaúpěl majitel společnosti Garntreality.
Levačkou jsem ho přidržel za vlasy a pravačkou mu nahmatal koule. Malý špinavý varlata. Penis se mu scvrkl strachem. Kdyby neměl koule, myslel bych si na první dotyk, že je to ženská se zduřelým poštěváčkem.
„Áááááááááááááá!“ řval realitní makléř. Měl proč. Pravačkou jsem mu rozdrtil varlata na kaši.
„To máš za všechny, kterým jsi v životě prodal zfušovaný baráky. Na každýho jednou dojde, hajzle,“ šeptal jsem mu do ucha zasviněného prasečími sračkami. Jo, morální ponaučení do života, to je moje.
„Utište ho, Herr Bezzemek, nad kopcem jsem zahlédl kolotoč!“ zařval na mě zpoza dveří Gerhard.
„Stačí říct, Herr Gerhard,“ zamumlal jsem a trochu Vaňka přidusil. Přestal křičet a vyděšeně na mě poulil ty svý modrý podvodnický očička, z nichž mu tekly slzy jako hrachy. Díky nim měl alespoň pod očima trochu čisto.
„Máš poslední šanci říct mi, co se stalo s Kateřinou. Jinak zemřeš.“
Nevyhrožoval jsem. Mluvil jsem pravdu. Konečně to Vaňkovi došlo.
„Udal jsem ji na policii. Večer si pro ni přijeli. Obklíčili hotel, kde jsme se sešli. Deset jich zabila. Policajtů. Jenže kartani tam poslali svoje vojáky. Poškodila pár strojů, ale dostali ji. Já… Nemohl jsem jinak. Vypsali odměnu. Velkou. Deset miliónů. Všechny peníze vám dám. Vážně úplně všechny.“
Dál už jsem ho neposlouchal. Ono ani nebylo co. Jedním trhnutím jsem mu vyrval jazyk. Vaněk padl na kolena a z pusy mu tekla krev. Potřeboval jsem si vybít vztek. Nejen že kartani chytili mou Dceru, ale navíc znají naše ksichty a už na ně stačili vypsat odměnu.
Koukal jsem na tu trosku a přemýšlel, co mu ještě urvat. Z koulí měl paštiku, stačilo jenom dodat provensálské bylinky a dala se natírat na chleba, penis jenom na ozdobu, o jazyk přišel. Ještě něco by to chtělo.
Zabíjet ho nebudu. To by to měl chlapec moc snadný. Smrt je milosrdnej kámoš. To život mrzáka, to je pravé žúžo pro takovou svini.
Vybil jsem mu ještě všechny zuby, zlomil mu přitom čelist, a urval po čtyřech prstech z každé ruky. Nechal jsem mu palce. Jsem koneckonců lidumil.
Teklo z něho krve jako na upířím mejdanu za starých časů, ale vůbec mě to nerajcovalo. Možná to bylo těma prasečíma sračkama všude okolo nebo jen starostmi o Kateřinu.
Než začala kartanská invaze, neviděl jsem ji dvě stě let. Jenže pořád to byla moje Dcera. Já jsem ji stvořil, já jsem jí vdechl Život. Je to proradná, prodejná, marnotratná a věčně nadržená mrcha, ale jsem její Otec a nesu za ni před klanem zodpovědnost.
„Měli bychom vypadnout. Máme, co jsme potřebovali,“ vytrhla mě z úvah Veronika. Celou dobu mého výslechu kouřila jedno cigáro za druhým. Ani nešpitla. Odhodila na skučícího Vaňka hořící špaček cigarety, poslala mu vzdušný polibek na rozloučenou a otočila se k východu.
V tu chvíli vskočil do dveří Gerhard. Padnul do sraček a skluzem ujel asi deset metrů po břiše. Měl jsem zprvu chuť mu za tuto dokonalou ukázku sračkového klouzání zatleskat, ale když začaly do dveří a severní stěny prasečáku bušit kulky, došlo mi, že to neudělal kvůli své nešikovnosti ani pro naše pobavení.
* * *
„Tři kolotoče. Asi dvacet kartanů a padesát lidí, policajti v neprůstřelných vestách,“ oznámil nám Gerhard německy. Normálně s námi mluvil v naší mateřštině, protože jsme byli dva Češi na jednoho Němce, ale když byl v úzkých, přecházel do němčiny. Pořád mu v ní zněl ten strašlivý germánský přízvuk. Nechápu, že se ho nedokázal za skoro dva tisíce let zbavit.
Jak je možné, že nás tady kartani vyčenichali? Ledaže by předpokládali, že půjdeme po Vaňkovi, a napíchli si ho jako vysílačku.
Jasně. Tak proto byl celou dobu tak sebevědomý. Tušil, že si jej vyzvedne kavalerie. Bohužel pro podvodníčka makléříčka pozdě.
Kateřina evidentně neměla svůj den, když ji chytli. Pořád nás totiž podceňují. Poslat na nás dvacet kartanů v bojových skafandrech, padesát lidí a jenom tři své létající talířky, kterým jsme kvůli jejich vizáži říkali kolotoče? To si myslí, že jsme jenom nějací nabušení lidi s dobrým výcvikem? Něco jako seržanti z Cizinecké legie s divnými zuby? Jediný pokrok udělali v tom, že už na nás přestali zkoušet stříbrné kulky. Jak tahle parta idiotů mohla ovládnout jakoukoli planetu, to fakt nechápu.
Sebral jsem z okenního parapetu své dva milované exempláře Desert Eagle a pás s útočnými granáty. Veronika už byla nachystaná. V levé ruce Eagle, v pravé katanu. Nejednomu kartanovi už s ní odťala pár končetin. Tahle ocel snad vydrží všechno.
„Nevezmeme raději roha?“ zeptal jsem se pro jis¬ totu.
„Hovno,“ odpověděl rázně Gerhard. „Poslední, před kým jsem bez boje zdrhal z bitevního pole, byl Marcus Aurelius a tenhle chlapík už hnije v hrobě zatraceně dlouho.“
* * *
Gerhard vyšplhal po vachrlatém žebříku na půdu. My s Veronikou jsme se krčili v jednom z chlívků a sledovali jsme, jak okolo nás vytrvale létají kulky. Dřevěné dveře už byly proděravěné jako cedník na nudle. Polovina prasat už to měla za sebou. Druhá zoufale pobíhala ve svých chlívcích a kvičela.
Policajtům ani kartanům se dovnitř moc nechtělo. Raději stříleli naslepo a doufali, že nás zbaví života, aniž by nás zahlédli.
Veronika si zapálila cigáro.
Palba utichla.
I přes kvičení prasat a tichoulinké praskání hořícího tabáku v cigaretě jsem zaslechl kroky. Nějaký kartan v bojovém skafandru se blížil k prasečáku.
Zajímalo by mě, jestli si mimozemšťané někdy pustili film Robocop. V těch svých mašinkách totiž vypadali úplně stejně. Teda až na to, že měli ke dvěma nohám čtyři ruce a v každé z nich bouchačku. Ty malinkatý žlutý padesáticentimetrový svině si hověly uvnitř robokopů. Své skafandry ovládali dokonale. Měli rychlejší postřehy než sebelepší člověk.
Jenže my jsme nebyli lidé.
Už dávno ne.
* * *
Kartan přišel až k budově a nenápadně se pokusil nahlédnout vyskleným oknem dovnitř. Namířil jsem Desert Eaglea na to, čemu by se u robokopa říkalo hlava, a střelil přesně doprostřed. Kulka dum dum se rozprskla uvnitř a kartan se začal zmateně točit dokola.
„Ódííín!“ ozval se ze střechy Germánův výkřik.
Následovalo jej techno vycházející z těžkého kotoučového kulometu.
Veronika odpálila sotva načatou cigaretu a opět se přesně trefila do čela skučícího mrzáčka Vaňka.
„Měli bysme tomu německýmu debilovi pomoct, nemyslíš?“
Místo odpovědi jsem se rozběhl prasečákem. Proskočil jsem oknem a ještě v letu pálil po prvních terčích, které jsem spatřil.
Policajti běhali zmateně dokola jako pětileté baletky, kterým někdo ukradl značky, na nichž mají stát.
Mířil jsem na hlavy. Ne že by mého Pouštního orla dokázaly zastavit jejich vestičky, ale miloval jsem, jak se ty jejich zelený makovice po zásahu střelou dum dum vždycky rozprsknou.
Ne, nebyl jsem až takový úchyl. Takhle taktika byla jednoduše účinná. Ti živí, co viděli, jak se hlavička jejich kamarádíčka změnila v rozšlápnutý melouneček, raději brali do zaječích, než aby po mně chtěli střílet.
Dopadl jsem na nohy a zkontroloval situaci. Policajti leželi na zemi. Mrtví, bez hlav. Ti živí se snažili tvářit jako mrtvoly. Jenže mě nepřechytračí. My upíři moc dobře víme, že mrtvý policajt žádnou hlavu nemá.
Kartani sem teprve přibíhali na svých chromovaných kovových nožkách. Poslali své lidské otroky před sebou jako kanónenfutr. Lidem zřejmě velel ten bezhlavý kartan, který se teď bez vnějších senzorů zmateně motal okolo prasečáku.
„Ódín!“ řval Gerhard jméno svého oblíbeného boha a posílal vstříc vetřelcům olověné pozdravy z kulometu. Když jsem se s ním viděl před kartanskou invazí naposled, vyřvával většinou Heil Hitler. Ale to byla jiná doba.
Padl jsem k zemi a střílel na přibíhající robokopy. Zásadně doprostřed hrudi. Tam totiž seděli kartani, ty malé zasrané zrůdy z kdovíjaké vesmírné prdele.
„Ódí–“
„N“ už se ze střechy neozvalo. Kartan poslal za Gerhardem granát. Germán někam zmizel. Ve střeše se objevila díra velikosti zadnice mojí domácí. Tašky se rozletěly do okolí.
Našel jsem kartana, kterému se kouřilo z jedné paže sloužící jako granátomet, a provrtal mu hruď třemi střelami. Možná jsem mu měl spíš poděkovat. To Gerhardovo řvaní už mi lezlo na nervy víc než kartanská propaganda v televizi.
Prásk!
Těsně vedle mě vybuchl granát. Do těla se mi zavrtalo snad padesát střepin.
* * *
„Teď jste mě nasrali, vy zpičení žlutí zmrdi,“ oznámil jsem potichu světu a vyměnil zásobníky v obou pistolích.
* * *
Vyskočil jsem na nohy a rozběhl se vstříc robokopům. Kličkoval jsem jako zajíc a střílel po nich od boku.
Zavrtalo se do mě pár kulek, ale mimozemšťanů uspokojivě ubývalo.
Doběhl jsem jednoho kartana. Dostal pár zásahů, ale stále se držel na nohou. Podkopl jsem mu je. Dopadl tvrdě na zem.
„Hasta la vista, baby,“ oznámil jsem mu a vystřílel sedm kulí do jeho hrudi. „Jako v Sarajevu,“ dodal jsem, když z něj začala vytékat žlutá šťáva.
Miluji drsné průpovídky.
Jenže tentokrát jsem se na ně měl vykašlat a spíš dávat pozor.
Granát mi vybuchl přímo v hrudi.
* * *
Střepiny mi roztrhaly břicho a hrudní koš. Místo nich jsem měl jenom krvavou změť střev, olova a kousků oblečení. Určitě mi slezla i kůže na ksichtě a podle zápachu se mi spálily vlasy i obočí. Tohle mě fakt dožralo. Tělo se dá do pořádku rychle, ale vlasy nám rostou stejně jako lidem.
Já, kurva, nesnáším být plešatý.
* * *
Až tak veselo mi nebylo. Cítil jsem se strašně slabý. Potřeboval jsem krev, hodně krve, nebo konečně zemřu. Ne že bych si za těch sedm set let neužil, ale jsem ještě příliš mladý na to, abych umíral.
Kolem mě se mihl stín s katanou. Veronika. Buď si mě nevšimla, nebo se rozhodla přenést bitevní pole o kousek dál, abych měl čas se vzpamatovat.
Zkoušel jsem vstát. Nešlo to. Plazil jsem se po zádech, která ten výbuch přežila ve zdraví, zpátky k prasečáku. Tam někde leží spousta mrtvejch policajtů, a ať si každý tvrdí, co chce – policajti jsou taky lidi, a já hrozně moc potřebuji lidi. Teda spíš jejich krev.
* * *
Hned první, na kterého jsem narazil, žil. Krčil se na zemi a vystřílel mi do hlavy celý zásobník. Bolelo mě to jako špatný svědomí, svědilo to a motala se mi kebule.
Já snad vážně umřu.
Plazil jsem se blíž k policajtovi. Zůstal ležet na místě. Díval se na mě a pořád cvakal naprázdno spoušť. Nějak nedokázal uvěřit tomu, co vidí.
Naštěstí ruce mi ještě sloužily. Chytl jsem ho oběma za hlavu a jedním škubnutím mu ji urval. Ani se nebránil, jak byl v šoku.
Krev. Sladká, opojná, omamná, životodárná krev. Držel jsem tělo nad zdevastovanou hrudí a nechal ji stříkat a pak jen vytékat z prázdného krku. Krev mi bublala v hrudi, syčela a já cítil, jak se mi hojí rány. Tělo začalo vytlačovat ven střepiny i kulky a tkáně se obnovovaly.
Potřebuju víc krve.
Malátně jsem vstal a rozhlédl se kolem. Dávám přednost čerstvé, ale pár minut stará mrtvola taky není k zahození. Zabořil jsem ruce do hrudi nejbližšího bezhlavého fízla, olizoval jeho krev ze svých dlaní a kapal ji na zacelující se hruď.
* * *
Veronika s Gerhardem dokončili moji práci. Všichni kartani v okolí skončili ve žlutém pekle. Gerhard nakonec vyhodil do povětří i tři prázdné kolotoče. My v tom lítat neumíme a žluťásci mají alespoň o nějaké to vozítko míň.
Veronika stála nade mnou, kouřila cigáro (Před sto lety se vsadila s jedním upírem, že není možné, aby dostala rakovinu. Zatím vyhrávala.) a smála se na mě jako školačka, které pedofil slíbil dvacet žvýkaček.
„Chytni mi radši živýho policajta,“ poprosil jsem ji. Pořád se mi motala hlava a cítil jsem se slabě. Místa, kudy mi do těla pronikly střepiny a kulky, strašlivě pálila a bolelo mě břicho.
„Bitte, Herr Bezzemek,“ ozval se za mnou Gerhardův hlas. Taky schytal pár zásahů. Měl roztrhané oblečení po celém těle a jedno oko mu vystřelila něčí kulka. Bude trvat nejmíň den, než se mu obnoví, a nejmíň dva, než na něj zase uvidí.
„Danke, Herr General,“ usmál jsem se radostně jako Britney Spears, když dostala svou první Grammy za nazpívání kartanské hymny v angličtině. V každé ruce totiž svíral jednoho živého policajta. Kvičeli jako ta nešťastná prasata, mezi nimiž umíral realitní podvodník Vaněk, a cukali sebou. Z chlupatých paží nejstaršího žijícího člena germánského upířího klanu ale neměli šanci uniknout.
Vzal jsem si od něj prvního a zakousl se mu do krku. Chlemtal jsem z něj krev jako kojenec mateřské mléko po dvou dnech hladovění. Za minutu už v něm nezbyla ani kapka.
„Ne, prosím, ne. Mám dvě děti, nemocnou ženu, umřou beze mě hlady,“ žadonil druhý policajt. Už si stačil strachy nadělat do kalhot.
„A copak je tvojí ženě?“ zeptal jsem se.
„Má rakovinu. Rakovinu plic. Umírá a o moje děti se nikdo nepostará.“
„To je ale smutný příběh, že, Herr General,“ obrátil jsem se na Gerharda. Generál jsem mu řekl, abych ho potěšil. Je to sice odvěký nepřítel, ale dnes mi zřejmě zachránil život. Ne že by mi ho nedlužil. Ve svém životě už párkrát generálem byl. Naposledy na východní frontě, když hnal jednotky wehrmachtu do útoku proti Rusům.
„Ja, Herr Bezzemek, moc smutný příběh,“ přitakal.
„Tak víš co? Já ti slibuju, že až tě zabiju, tak si podle tvý občanky, kterou máš určitě v kapse, zjis¬ tím, kde bydlíš, a zabiju i tvoje děcka a manželku, aby se netrápily, jo?“
Policajt jenom vytřeštil oči, ale raději už mlčel. Nechtěl jsem víc protahovat jeho agonii, konec¬ konců jsme přece ti dobří, ti, kteří po celou historii chrání lidstvo před ním samým a teď i před mimozemskou invazí. Kdyby ten hajzlík nekolaboroval s kartany, určitě bych si na svačinu vybral někoho jiného.
Zahodil jsem vysátého a posraného policajta. Už mi bylo mnohem, mnohem lépe.
„Měli bychom zmizet, než se začnou zajímat o to, copak asi dělá jejich přepadové komando,“ navrhla Veronika.
„Dobrý nápad,“ přitakal jsem a vyrazil do lesa, kde jsme zaparkovali našeho hummera.
Bratrstvo
„Rodičům to nevadí?“
„Že si domů vodím starší kluky? Asi by jim to vadilo, ale já jim to neříkám,“ uculila se na mě Petra.
„Myslel jsem tu bednu na mrtvoly,“ pokynul jsem hlavou k černé dřevěné rakvi, ležící uprostřed pokoje na infantilním béžovém koberci s motýlky, ptáčky a květinkami. Kromě toho koberce bylo všechno v pokoji černé – závěsy, plakáty hudebních skupin s divnými názvy a hošíky s černými vlasy, stříbrnými řetízky a sladkými úsměvy, uschlé růže nabarvené na černo, černé prostěradlo, černými malůvkami pomalované stěny, a všude poházené černé oblečení od kalhotek po svetry. Kdybych věděl, že tahle šestnáctka miluje emo a gotiku, sehnal bych si někde i černý kondom.
„Matku to děsně žere. Fotr na to sere,“ mávla rukou. Zula si konečně boty (černé gladiátory) a hodila je doprostřed místnosti.
„Rodiče nepřijdou?“
„Matka je v lázních a fotr má noční šichtu. Dělá felčara v lochu. Vrátí se k ránu a do mýho pokoje ani nepáchne. Stačí si dávat pozor, až budeš odcházet.“
Teď si sundala i lehkou mikinu (černou s kapucí), lehla si do rakve a roztáhla nohy, takže čouhaly ven. Jak tak ležela s břichem jako nakloněnou rovinou, zpod trička (černého) jí pomalu vytékala ven prsa snad velikosti pět (bílá). Petra měla při svých sto šedesáti centimetrech možná přes sedmdesát kilo, takže byla docela tlouštík. V jejím mladičkém věku to ovšem zas až tolik nevadilo. Mladé holky jsou pěkné i tlusté. Obvykle si sice vybírám lepší zboží, ale dnes večer jsem nebyl v nejlepší formě a jediná holka, kterou se mi v klubu podařilo sbalit, teď přede mnou ležela v rakvi.
Navzdory všem hloupým legendám a mýtům jsem v rakvi nikdy neležel. Nejblíž jsem se k ní za celý svůj život přiblížil až teď.
Klekl jsem si k Petře a začal ji hladit po stehnech. Přimhouřila oči a začala vrnět jako kotě. Tlusté holky jsem měl vždycky rád. Alespoň s tím nedělaly cavyky. Od tlusté holky člověk nikdy neslyšel: „Jenom do kalhotek,“ nebo: „Ty si nech kalhoty.“ Kdepak. Vždycky byly vděčné, když o ně kluk jako já projevil zájem.
Levačkou jsem jí rozepnul kalhoty, rychlým pohybem se jí dostal tam, kde je ženská nejzajímavější, a začal jí masírovat poštěváček. Pravačkou jsem jí vyhrnul triko a osahával prsa. Byla typ, kterému se říká tající sněhulák. Velká masa, která se, když holka leží na zádech, rozteče po hrudníku, ale zase o to příjemněji se ta velká prsa hladila a masírovala.
V kalhotách jsem měl napnuto k prasknutí, takže v tenhle okamžik už bych klidně souložil i klokana.
Postavila se. Stáhl jsem jí kalhoty i s kalhotkami a hodil je na dno rakve. Klekl jsem si k ní a začal jí lízat poštěváček. Nechtěl jsem to příliš natahovat, stačilo ji jen trošku rozparádit, protože tahle mladá baculka nebyla ani trochu frigidní. Při vstávání jsem se zbavil kalhot a trenýrek, nasadil si prezervativ a vrazil jí svůj penis do vlhké štěrbinky.
Sex.
Sex je to jediné, co vás nepřestane bavit ani po sedmi stech letech.
Petra vzdychala poněkud teatrálně. Začínal jsem ji podezírat, že trošku přehrává a snaží se předvádět. Asi i tohle patří k emu.
Už jsem se blížil do finále, když mě v nose zarazila nebezpečná kombinace vůní – fialky a kouř z drahých cigaret. Vůně sem vnikla pootevřeným oknem Petřina pokojíčku, které vedlo do rozlehlé zahrady rozpadajícího se domku jejích rodičů.
I přes hekání souložené šestnáctky jsem slyšel tiché našlapování. Patřilo jedinému páru nohou. Oddechl jsem si a rozhodl se, že tuhle práci dokončím, i když mě za oknem čeká vlastní Matka.
Jestli jsem něco podcenil, pak Veroničin smysl pro škodolibost.
„Jak se ti šuká, Synku?“ zeptala se vysoká blonďatá upírka náhle sedící na parapetu okna otevřeného dokořán.
Petra přestala hekat. S leknutím se otočila a pokusila se mi vysmeknout. Tohle jsem nehodlal tolerovat. Rozdělaná práce se musí dokončit. Zrychlil jsem frekvenci přírazů, a než si stihla Veronika zapálit cigaretu, dojel jsem do finále. Teprve pak jsem povolil stisk Petřiny emo-zadnice. Zůstaly na ní červené otisky prstů.
Dívka chňapla po svých kalhotách a o překot se do nich začala soukat.
„To je tvoje stará, nebo co?“
„Stará, to ona je, broučku, ale mnohem víc, než si myslíš.“
Zahodil jsem použitý kondom na podlahu a také se oblékl. Ochranu jsem nepotřeboval. Upíři jsou všichni neplodní, ale většinou jsem ho používal. Pro klid ustaraných dívčích těhotenstvíbojných dušiček a také, abych je vychovával k zodpovědnému sexu.
„Máme práci, Jane,“ konstatovala Veronika, zatímco se škodolibě šklebila na červenající se dívku.
Veronika měla na rozdíl od ní dokonalé tělo. Vysoká, štíhlá, malé pevné prsy, útlé boky, dlouhé nohy, aristokratický nos, prostě úchvatná kráska. Jenže když ji znáte sedm století a z toho jedno celé jste s ní souložili celkem pravidelně, i taková sexuální dračice vás přestane přitahovat.
Mě to s ní přestalo bavit už po dvaceti letech, ale nikdy bych se jí to neodvážil přiznat.
Místo odpovědi jsem jenom pokýval hlavou, zamával nešťastné holce na rozloučenou a vyskočil otevřeným oknem ven.