Shadowhunters

Svět Lovců stínů opět ožívá. Nová adaptace knižní série Nástroje smrti od Cassandry Clare má zelenou. Po neúspěšném filmovém zpracování Mortal Instruments: Město z kostí z roku 2013 se fanoušci mohou těšit na seriál s názvem Shadowhunters, který bude vysílat stanice ABC Family. 

 

 

V seriálu o světě démonů si herci z filmu znovu nezahrají. Noví herci byli postupně zveřejňováni na twitteru a netrpěliví fanoušci se nakonec dočkali obsazení všech důležitých rolí. Mladého lovce stínů Jace Waylanda si zahraje Dominic Sherwood, který se objevil jako Christian Ozera ve filmu Vampýrská akademie. Druhá nejdůležitější role zrzavé Clary byla obsazena pár dní poté. Získala ji Katherine McNamara, která se mihla v několika různých seriálech a brzy zamíří do kin v pokračování filmu The Maze Runner.

 

shadowhunters1 dominic a kate

 

Sourozence Isabelle a Aleca Lightwoodovy si zahrají Emeraude Toubia a Matthew Daddario (Breathe In). Simona Lewise, nejlepšího přátele Clary, ztvární Alberto Rosende.

V roli kouzelníka Magnuse Banea uvidíme Harryho Shuma Jr., jehož nejznámější role pochází z muzikálového seriálu Glee.

 

shadowhunters2 emeraude

 

Jocelyn, Fray, matku Clary, ztvární kanadská televizní herečka Maxim Roy. Po jejím boku se pak bude prohánět Isaiah Mustafa v roli vlkodlaka Luka.

Nezapomnělo se ani na hlavního záporáka Valentýna, v jehož roli se nám představí Alan Van Sprang (Válka bohů, Saw3, Reign).

 

shadowhunters 3 maxim

 

Jelikož je natáčení v plném proudu, obsazeny jsou už i vedlejší role. Jako víl Meliorn se objeví Jade Hassouné. Dále uvidíme Kaitlyn Leeb jako Camille Belcourt, Jona Cora jako Hodge a Davida Castra jako upíra Raphaela Santiaga.

 

shadowhunters4 jade

 

Tvůrci a herci jsou hodně aktivní především na twitteru a instagramu, kam neustále přidávají nové fotky. Podle nich to vypadá, že všichni tráví spoustu času v posilovně a učí se bojové techniky. Zveřejněn byly také první dva teaser trailery. Ten první však neobsahuje nic jiného než logo připravovaného seriálu. Vytvořena byla už i oficiální webová stránka.

První série o třinácti dílech by měla mít premiéru na stanici ABC Family na začátku roku 2016.

Zdroj: www.shadowhunterstv.com, IMDb.com